Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
paeo21106

Szukam Paska do Seiko Sportura SNJ007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 Zwracam się z prośbą, Ma ktoś pasek do takiego modelu Seiko na sprzedaż Albo czy jest osoba na forum , która może taki pasek uszyć . Może ktoś zaproponuje inne alternatywne rozwiązanie. 
Nowy oryginalny pasek wyniesie mnie drożej niż zegarek który nie dawno zakupiłem  :) dlatego Będę wdzięczny za każda pomoc .

 

Pozdrawiam Serdecznie 

 

 

post-47156-0-49999300-1488296990.jpg

Edytowane przez paeo21106

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam identyczny zegarek, kupiony w 2009 r. Od tego czasu wymieniłem już 2 paski, teraz zaś rozwala się już trzeci...

Ostatnio pytałem w klubie Seiko, czy są jakieś zamienniki. Niestety, nikt nic nie znalazł i doradzono mi bransoletę z modelu SNJ005. Do czarnej tarczy i czarnej koperty średnio to jednakże pasuje, więc ja aktualnie szukam kuśnierza, który mógłby mi stare paski naprawić.

Chyba jedziemy na tym samym wózku, nowy pasek kosztuje ok. 300-320 zł. Daj znać, jeśli coś znajdziesz innego niźli oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam identyczny zegarek, kupiony w 2009 r. Od tego czasu wymieniłem już 2 paski, teraz zaś rozwala się już trzeci...

Ostatnio pytałem w klubie Seiko, czy są jakieś zamienniki. Niestety, nikt nic nie znalazł i doradzono mi bransoletę z modelu SNJ005. Do czarnej tarczy i czarnej koperty średnio to jednakże pasuje, więc ja aktualnie szukam kuśnierza, który mógłby mi stare paski naprawić.

Chyba jedziemy na tym samym wózku, nowy pasek kosztuje ok. 300-320 zł. Daj znać, jeśli coś znajdziesz innego niźli oryginał.

 

Cześć kohoutek, chyba będzie ciężko o jakiś zamiennik paska. Jak coś uda mi się znaleźć to dam znać. Proszę o to samo, jeśli coś ogarniesz to napisz wiadomość.

Pozdrawiam  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć kohoutek, chyba będzie ciężko o jakiś zamiennik paska. Jak coś uda mi się znaleźć to dam znać. Proszę o to samo, jeśli coś ogarniesz to napisz wiadomość.

Pozdrawiam  

Jasne, dam znać. W kontakcie i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś oddałem pasek do kaletnika. Gość ma pojęcie i wie, co robić. Za tydzień odbieram, dam znać, jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czekam na sprawozdanie . Z góry dziękuję, żeby pasek się dobrze nosił  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż zdjęcia jak będziesz miał pasek.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro odbieram, dam Wam znać.

 

Nie spodziewałem się, że tylu użytkowników tego czasomierza jest tutaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z mojego paska nic niestety zrobić się nie dało. Kaletnik ma mi zrobić pasek na wzór oryginalnego. Gdy będę miał pasek to wstawię również zdjęcia .

 

Dobrze wiedzieć, że jest nas kilku, można się wymienić informacjami zawsze gdzie i jak najlepiej oddać pasek .

 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odebrałem pasek, nie wygląda jak nowy, wszak nie mógł tak wyglądać... jednak jestem zadowolony, na pewno dostał on drugie życie i nie muszę zamawiać kolejnego oryginału, czekać 6 tygodni i płacić 320 zł.

Zapłaciłem 12 zł i mam wzmocniony, przeszyty porządnie i sklejony pasek. Jutro zrobię zdjęcia i zamieszczę tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, brak czasu. Zdjęcia naprawionego paska - jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie opóźnienie.

Zamieszczam zdjęcia pasków: zniszczonego oraz naprawionego. Są to dwa różne paski, gdyż ten naprawiony nie był fotografowany przed naprawą. Można jednak przyjąć, że zniszczenia były jednakowe, a nawet ten pasek naprawiony bardziej był zniszczony, gdyż wewnętrzna skórka koloru pomarańczowego popękała i przerwała się w miejscu styku z klamrą. Pasek sfotografowany luzem takich dużych zniszczeń nie ma, za to na obu pomarańczowa nić była przetarta i przerwana, dziurka, w którą wchodził bolec klamry, znacznie powiększona, zaś obie warstwy skóry rozdzieliły się i to rozdarcie postępowało.

Pasek naprawiony jest IMHO bardzo przyzwoicie, a za tę kwotę (12 zł!) wręcz doskonale. Na tyle, że z całą pewnością zaniechałem pomysłu kupowania kolejnego, oryginalnego paska. (swoją drogą, okazało się, i ja miałem takie przeczucia także, iż te oryginalne paski bardzo nędznej są konstrukcji - opinia kaletnika) Obecnie zamierzam spokojnie używać na codzień zegarek z naprawionym tym sposobem paskiem, zaś dodatkowo zlecę kaletnikowi wykonanie nowego paska, na bazie odzyskanych części z paska oryginalnego: mocowanie teleskopów + klamra. Rzemieślnik zna się na swym fachu, aktualnie zleciłem mu wykonanie jeszcze jednego paska do innego zegarka, z dodatkowym wzmocnieniem... zobaczymy, jak to wyjdzie, lecz raczej jestem pewien, że świetnie sobie poradzi.

Podsumowując, ja jestem zadowolony z tej naprawy. Naprawdę na ręku nie widać ingerencji kaletnika, pasek znów trzyma się bardzo mocno, jest porządnie sklejony i przeszyty nicią "na wylot". Jeśli macie pytania, to pytajcie, ja tymczasem kończę chyba tę kwestię :)


I kolejne fotki, muszę zmniejszać, aby się zmieściły...

post-96207-0-12030700-1489238181_thumb.jpg

post-96207-0-45137000-1489238516.jpg

post-96207-0-46204700-1489238550.jpg

post-96207-0-27487300-1489238667.jpg

post-96207-0-33858100-1489238686.jpg

post-96207-0-20176300-1489238706.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z moje paska nie udało się już nic zrobić, zostały z niego wykorzystane plastikowe kształtowniki oraz  klamra. Tym samym powstał nowy pasek ze skóry naturalnej. Załączam zdjęcia zniszczonego starego  oraz nowego robionego na zamówienie według mojego gustu (zamiast pomarańczowych obszyć chciałem czerwone). Jeśli komuś potrzebne będą namiary na Pana który dorobił mi pasek proszę pisać. 

 

Stary zniszczony Pasek. Cena nowego oryginalnego ok 350 zł.

post-47156-0-78403000-1489251651_thumb.jpgpost-47156-0-08721000-1489251670_thumb.jpg

 

 

Pasek na zamówienie 140 zł.

 

 post-47156-0-80415600-1489251838_thumb.jpgpost-47156-0-40758900-1489252085.jpg

 

 

 

Dziękuję Wszystkim za pomoc, szczególnie użytkownikowi  zodiak7 który dorobił mi pasek. 

Pozdrawiam Serdecznie 

Edytowane przez paeo21106

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak się nosi nowy pasek? Czy możesz dać jakieś zdjęcie z założonym zegarkiem? Pytam, ponieważ i ja zaczynam się zastanawiać nad produkcją całkiem nowego paska z odzyskanych elementów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pasek jest bardzo wygodny. Jest staranie wykonany. Ja jestem bardzo zadowolony z niego. Oczywiście nie jest taki jaki oryginalny ale za jest naprawdę porządny. Zobaczymy jak będzie wyglądał za jakiś czas. zdjęcia robione na szybko z telefonu.

Pozdrawiam

post-47156-0-76502200-1490277767_thumb.jpeg

post-47156-0-32552000-1490277789_thumb.jpeg

post-47156-0-84905100-1490277839_thumb.jpeg

post-47156-0-10327900-1490278071_thumb.jpeg

post-47156-0-81058200-1490278093_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie. Rzeczywiście, wygląda bardzo konkretnie, tym bardziej więc będę myślał o zamówieniu nowego. Zwłaszcza że mam świadomość, iż ta moja naprawa to była taka trochę tymczasowa. Dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie. Rzeczywiście, wygląda bardzo konkretnie, tym bardziej więc będę myślał o zamówieniu nowego. Zwłaszcza że mam świadomość, iż ta moja naprawa to była taka trochę tymczasowa. Dziękuję i pozdrawiam!

 

Jeśli będziesz potrzebował namiary na Pana który mi zrobił pasek to pisz na priv.

 

Pozdrawiam Serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.