Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość earthisflat

Zegarek automatyczny do 2000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Roamer ma jedną podstawową wadę. Strasznie się świeci, zdecydowanie jest zbyt mocno polerowany co sprawia takie blyskotkowe wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość earthisflat

qniczynka zwrócił uwagę na bardzo ważną rzecz, faktycznie trochę ten Roamer jest dla mnie zbyt świecący. Niby można go zeszczotkować, ale takie kombinowanie w nowym zegarze jakoś mi nie pasi. Obecnie jestem praktycznie zdecydowany na Orienta Star Seekera. Dodam, że był to mój pierwszy wybór, jeszcze w starym temacie. Jak to mówią, "pierwszy wybór jest najlepszy" :) Coś szczególnego powinienem wiedzieć o tym cudeńku przed zakupem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro brałeś pod uwagę Orienta Star Seekera to po co w ogóle "zbaczałeś" na jakiegoś Roamer'a - przecież to zupełnie inna bajka jest i moim zdaniem nie ma żadnego porównania, ani jeśli chodzi o jakość, ani wygląd zegarka. 

 

 

Coś szczególnego powinienem wiedzieć o tym cudeńku przed zakupem?

Na pewno to że to świetny zegar jest... nie będziesz żałował.

 

Który kolor chcesz wziąć?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość earthisflat

Czarny, białe tarcze jakoś do mnie nie przemawiają :) Roamerowi trzeba mimo wszystko oddać jedną wielką zaletę, ten wolfram w kopercie ponoć naprawdę robi robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja Navy WZ0071DJ jest niesamowita - przez niebieska tarczę, z tym że tutaj nie ma już "uroku dwóch koronek":b6608621c20eda7a8f026a213dc4d5a5.jpg

 

IMG_3302_zps25xipwvm.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny, białe tarcze jakoś do mnie nie przemawiają :) Roamerowi trzeba mimo wszystko oddać jedną wielką zaletę, ten wolfram w kopercie ponoć naprawdę robi robotę.

Obejrzyj go na żywo, ten wolfram świeci się przeokropnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość earthisflat

Wersja Navy WZ0071DJ jest niesamowita - przez niebieska tarczę, z tym że tutaj nie ma już "uroku dwóch koronek"

Ten zegar to absolutny ideał, niestety nie stać mnie na tę nową wersję. A tak w ogóle, to pojedyncza koronka dużo bardziej mi się podoba. Zegarek jest dzięki temu mniej sportowy i mógłbym założyć go nawet do garnituru. Tego starszego modelu (SDJ00001B0) raczej nie.

 

Obejrzyj go na żywo, ten wolfram świeci się przeokropnie.

Myślę, że to nie kwestia wolframu, a po prostu zbyt mocnego polerowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to nie kwestia wolframu, a po prostu zbyt mocnego polerowania.

 

Koniecznie zobacz go na żywo bo odczucie jest inne niż w przypadku polerowanej stali, bliżej mu do chromu niż stali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość earthisflat

Koniecznie zobacz go na żywo bo odczucie jest inne niż w przypadku polerowanej stali, bliżej mu do chromu niż stali

Nie mam gdzie, z resztą nieważne i tak jest za bardzo świecący.

PS. Może mi ktoś powiedzieć, co to właściwie jest to coś między koronkami w SDJ00001B0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Może mi ktoś powiedzieć, co to właściwie jest to coś między koronkami w SDJ00001B0?

 

To kawałek metalu przykręcony do koperty - ma on spełniać rolę "jednostronnej gardy" koronek, obstawiam że producent założył że ten element będzie zabezpieczał, osłaniał koronki...

 

Orient-Star-GMT-maxdart.net_12.jpg

 

918546d1409563033-orientstar-gmt-starsee


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość earthisflat

Średnio mi się ten element podoba, ale ogólnego wrażenie na szczęście nie psuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio mi się ten element podoba, ale ogólnego wrażenie na szczęście nie psuje :)

 

Widziałeś ten zegarek na żywo czy tak oceniasz "przez zdjęcia"?

 

 

Obstawiam że to drugie, bo jakbyś na żywo widział to nie pytałbyś o elementy koperty - na zdjęciach masz wszystko raczej w powiększeniu to po pierwsze, po drugie fotografia może przekłamywać w jedną albo w drugą stronę  -  obejrzyj na żywo i wtedy ocenisz czy Ci coś przeszkadza czy też nie.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość earthisflat

Widziałem w Poljocie, ale było to kilka miesięcy temu i aż tak się nie przyglądałem, bo wtedy celowałem w trochę tańsze zegarki (tak w ogóle w Poljot Euro ten zegar koztuje ponad 4k xD). Po prostu ten element jest mało klasyczny, mam porównanie choćby z nowszą wersją GMT i moim zdaniem klasyczna, pojedyncza koronka wygląda dużo lepiej. Przy okazji też bardziej elegancko. Zdaję sobie sprawę, że na żywo zegarki mogą wyglądać lepiej/gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez Feymozim
      Ostatnio miałem przyjemność naprawiania Junghansa z lat 60 z systemem nastawczym chybotki. 
      Zegarek był w ciężkim w stanie ale pomimo tego że w ogóle nie chodził udała się reanimacja.






    • Przez cytrusss76
      Chcę kupić zegarek na prezent i zastanawiam się między kilkoma markami, Citizen, Seiko, Tissot i Orient, Atlantic, do kwoty około 2,5 tyś zł. Wiem, że mechanizmy jednej marki są stosowane w innych markach zegarków, ale nie siedzę w temacie, dlatego chcę poznać Wasze zdanie i opinie na temat jakości tych marek. Pod uwagę biorę tylko te 5 marki. Kusi mnie Citizen ze względu na technologie Radio Controled (którego sam noszę) i wieczny kalendarz. Ale z drugiej strony podobają mi się wspomniane Seiko. Jakie macie zdanie o zegarkach Seiko Divers solarnych?
    • Przez Fraktale
      Na sprzedaż używany zegarek Orient Star RE-AV0005L00B automat.
      Stan asekuracyjnie oceniam na 8 w skali formowej, głównie z uwagi delikatne ryski od zmiany pasków. Szkło czyste. Oryginalny pasek założony raz, zapięcie motylkowe Orient.
      Zegarek na zdjęciach jest na bransolecie Casio, która to życzenie może być częścią sprzedaży. Poza tym papierki, pudełko.
      Średnica 41mm, grubość 13mm, pasek 21mm 10ATM (czyli idealnie)
      Cena 2100 zł w tym inpost
       
      edit. Bransoleta gratis jeśli ktoś będzie chciał. Posiadam wszystkie ogniwa. Mogę też dołożyć nowy skórzany pasek Tekla 21mm (taki jak na zdjęciu.
      Zapraszam do rozmowy na PW
      ____________________________________________________________
       
       









       
       






    • Przez Kacperek_77u
      Przeglądając forum zawsze brakowało mi tego tematu gdzie można by było pokazać aktualną wschodnią sytuacje z zegarkami lub pogadać o późnych rusach
       
      Jako pierwszy post odrazu zadam pytanko-co myślicie o tym?
      https://www.facebook.com/100064452019478/posts/pfbid0bdxJCFyPFup3ZVNeUDKFeFW1fi3KRnuatkL7mwytZbRBph2wfrwLBjMEzKUFNksdl/?sfnsn=mo
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.