Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pyjter86

Sklep

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupowałem całkiem niedawno i mogę polecić.

Zegarek zamówiłem w czwartek i dzisiaj odebrałem z paczkomatu.

Zegarek oryginalny, ale spoza dystrybucji ZIBI (sprzedawca tego nie ukrywa), gwarancji udziela sprzedawca (w moim przypadku gwarancja 36 miesięcy).

Biorąc pod uwagę, że zegarek kupiłem ponad 100 zł taniej (1/3 jego ceny sklepowej) uważam, że naprawdę warto.

Wydaje mi się, że ZIBI lekko przegina z cenami zegarków, patrząc na ceny w zagranicznych sklepach.

Ta firma ma dwa sklepy internetowe https://www.zegarki24h.pl/ oraz http://www.12oclock.pl/ :D

Warto zajrzeć na obie strony, bo ten sam zegarek potrafi mieć dwie różne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę trzeba zakładać nowy temat z takim pytaniem?


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez SLAWEK 01
      Cześć Wszystim!
      Szukałem na naszym Forum, ale nie znalazłem podobnego tematu, jeśli coś przeoczyłem to proszę o usunięcie tego tematu/wątku. 
      Jeśli jednak okazałoby się, że nie ma nic podobnego, to zachęcam Forumowiczów do pokazania czy też pochwalenia się indeksami w Waszych ulubionych czasomierzach i co w nich Was urzekło.
      Na początek mój stary Atlantic Master Mariner z lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Uwielbiam vintage, a szczególnie tą markę. W zasadzie od właśnie tej starej, szwajcarskiej manufaktury zaczęła się moja przygoda i pasja z zegarkami. Po wielu latach odkryłem, że właśnie w tych "szalonych" latach siedemdziesatych, projektanci też poddali się temu trendowi i zaczęli iść dalej, szybciej jakoś inaczej niż dotychczas... odchodząc od klasycznych modeli, tym samym prześcigając się w swoich pomysłach. Jednym z elementów są między innymi właśnie indeksy godzinowe, niby nic specjalnego, niektórzy prawie wcale nie zwracają na nie uwagi i tak naprawdę służą im jedynie do odczytu godziny, chociaż też nie zawsze 😉. Jednak dla większości z nas, fascynatów zegarkowych to dość istotny element każdego zegarka, a szczególnie tych z duszą. 
      Tak więc na początek przedstawiam Atlantic'a Master Mariner'a z lat siedemdziesiątych z indeksami 3D w kształcie...no właśnie "małych samochodzików"???😉


    • Przez FanCasio21
      Witam,
      proszę o opinię na temat niżej wymienionego zegarka.
      https://www.timetrend.pl/si-srpg05j1.html?gclid=CjwKCAjwpqCZBhAbEiwAa7pXeQqD7O6Za28WcZxG4HsnIXIgkPzMDbOBSEXAZf_svH5vNXZzG1MN9RoChrYQAvD_BwE
      Pozdrawiam 
    • Przez Markiza
      Oficjalni dystrybutorzy Rolex mają bardzo ładne sklepy i ich dekoracje na całym świecie. 
       
      Stare zdjęcie, maj 2014. Kuala Lumpur. 

    • Przez arrowhead_luke
      Cześć,
      czy ktoś z forumowych kolegów / koleżanek miał styczność z wyżej wymienionymi sklepami?
      Opinie w Internecie raczej dobre (szczególnie w przypadku tictime.pl), ale dość niewiele.
    • Przez matthewkorona
      Cześć!
      Chciałbym zapytać bardziej obeznane grono, gdyż nie miałem jakichś styczności ze sklepami lokalnymi nie w moim regionie ani internetowymi.
       
      Czy polecacie sklep Novotime?
       
      I odnośnie stricte zegarka:
       
      Czemu wszędzie teraz EPOSy są sporo przeceniane? Widzę oferty w różnych sklepach po parę tysięcy rabatu.
       
      Chodzi dokładnie o tego:
       
      https://novotime.pl/product-pol-3395-ZEGAREK-MESKI-EPOS-EMOTION-3390-155-20-20-25.html?R8851123002#close
       
      I jeszcze jedno - czy koperta 8 mm to nie jakaś lekko podchwytliwa grubość? W najgrubszym miejscu rozumiem będzie miała taki wymiar? Gdyż nie chciałbym kupować niczego grubszego a taką jeszcze akceptuję.
       
      Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i pomoc.
       
      Pozdrawiam
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.