Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Elliasz

Łupiez pstry. Ktoś miał ? Jak długo się leczy?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbyś fotki miejsc intymnych Kolegów z forum w dodatku zakażonych? Zaczynasz mnie martwić :(

Ją rozumiem że teraz jest tolerancja i te sprawy, ja starszej daty jestem i może najpierw buzi :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zgodny z działem.W czym macie problem? Może ktoś założy jak walczyć z grzybem po Waszym sprzedany używanym pasku? Nie pasuje temat to omijać a nie pouczać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno jak zakonnica ma łupież na butach , to znak , że chodzi bez majtek... i tyle wiem na tamat łupierzu  :rolleyes:

ale temat.... :unsure:  może by tak jeszcze o usuwaniu purchawek ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie kumam. W tym dziale pojawiały się przeróżne wątki, a jak ktoś pyta o łupież to wielki problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie t taka robota trochę słaba, nudna i stresogenna - a chociaż dobrze płacą za prowadzenie tych kont do pozycjonowania? Co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ,że temat znowu ruszył,.Dobrze by było podpiąć pod łupież: kurzajki, odciski,wągry i krosty.,Jakieś ciekawe fotorelacje z usuwania kurzajek i odcisków ,albo wyciskania krost i wągrów,.Można by także zrobić konkurs wielkanocny z nagrodami "Nasze Zegarki i kurzajki"  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taka kolekcja kłykcin kończystych...Mmm.

Pasek z tasiemca..


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Weszedłem tu przez przypadek i już zaczołem siem czochrać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by zrobić konkurs bardziej otwarty np."Pokaż swojego obrzydliwca",.Najbrzydszy zegarek w kolekcji plus najbardziej graficzne zmiany skórne,pasożyty,grzyby, ropnie,zakażenia., Taki "strzał z biodra",jakość kiepska ale akurat to miałem pod ręka.., Swoją drogą najlepszy sposób na łupież- "zapuścić długie włosy"., 

post-67292-0-04000300-1491317677_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.