Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Pawel88

Sklep w Warszawie z Certinami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Poszukuje sklepu stacjonarnego w Warszawie, który ma w swojej ofercie zegarki Certina ( najlepiej jak by to był oficjalny sklep Certina ).Głównie interesuje mnie męski zegarek mechaniczny w przedziale cenowym 2.000-3000 pln.Np seria DS1

Wiadomo, że mogę zakupić przez internet i zwrócić jak mi się nie spodoba, ale chce tego uniknąć.

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To popularna marka - właściwie w każdej galerii handlowej trafisz na Certiny (choć pewnie już nie wszędzie na DS-1 w każdej wersji).


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To popularna marka - właściwie w każdej galerii handlowej trafisz na Certiny (choć pewnie już nie wszędzie na DS-1 w każdej wersji).

Właśnie byłem w Wola Parku i nie było dużego wyboru.W C.H Bemowo nie było w ogóle.

zegarownia.pl ma swój sklep w Warszawie, ale oni nie mają Certin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zajrzyj jeszcze do Blue City albo Arkadii.

 

 

iP7


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedź do Złotych Tarasów. Będą tam w Od czasu do czasu i Kruku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podać namiary? Nie wiedziałem, że mają tam outlet. Janeba ma i ten znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi chodzi o certiny to polecam Ci sprawdzać outlet swiss - często pojawia się po 1 sztuce w świetnej cenie ;) Kilka dni temu była ds1 za 70% ceny rynkowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruk ma Outlet z Certinami na Ursusie w Factory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byliście osobiście w tych outletach? Są jakieś rzeczywiste wyprzedaże, przekraczające 20%, które i tak można uzyskać w regularnej sprzedaży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się lepsze ceny na mniej popularne referencje / wycofane. Wtedy rabat może być większy niż 20%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Outletach sa outletowe zegarki z outletowymi cenami, sa raczej dosyć stare modele ALE jak śledzicie na bieżąco kolekcje (no. Certiny) to można na -30/40% trafić na jakieś swierzynki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outlet KRUK jest też w Fashion House w Piasecznie. Widywałem tam sensowne Certiny. Swoją drogą to w tym centrum jest też outlet Oris- i tam także można coś ciekawego trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Factory Ursus w Kruku mają jedną białą DS-1 na bransie. Cena ok. 1855 pln. Info z dzisiaj.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.