Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mareve

Zegarek do 1500 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przyszedł pora na mój trzeci, ale pierwszy poważny zegarek w życiu.

Aktualnie posiadam Casio G-shock, korzystam z niego podczas treningów, majsterkowaniu i innych podobnych czynności.

Drugi to Fossil CH2586, lubię go lecz muszę mieć na niego ochotę.Jest ciekawy, elegancki i ładny.

 

Co do trzeciego zegarka to nie wiem czym się sugerować, chciałbym spróbować mechanizmu automatycznego, ale czy to dobry pomysł ?

Noszę zegarki na zmianę, więc praktycznie co każde założenie zegarek będzie stał. Pewnie będzie to upierdliwe żeby za każdym razem na nowo ustawiać godzinie, choć nie powiem ciągnie mnie do niego:).

 

Chce zegarek raczej na pasku skórzanym, elegancki, może klasyczny ?

Nie mam również pojęcia czy wybrać japoński, polski, a może amerykański? Jeśli miałbym się decydować motoryzacją to lubię stare japońce, byłby niezawodne, ale czy zegarki takie są?

 

Czekam na wasze propozycję.

 

 

Pozdrawiam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e94d1b39e799b64f1bf2b0af8fab137d.jpg O ten :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam orient star z rezerwą chodu jeśli będziesz często zegarki zmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do trzeciego zegarka to nie wiem czym się sugerować, chciałbym spróbować mechanizmu automatycznego, ale czy to dobry pomysł ?

Noszę zegarki na zmianę, więc praktycznie co każde założenie zegarek będzie stał. Pewnie będzie to upierdliwe żeby za każdym razem na nowo ustawiać godzinie, choć nie powiem ciągnie mnie do niego:).

 

Zobaczysz, że ustawianie godziny to pikuś :) Ale cała magia tego, że zegarek trzeba nakręcić, że bez Ciebie on "umrze" :)

Dobrym pomysłem, jest zakup automatu z rezerwą chodu - do 1500zł może minimalnie więcej kupisz spokojnie Orienta...

 

Kolega Emomondo

podsunał świetny pomysł z OS

 

ORIENT_STAR_CLASSIC_FACE1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.