Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

paweł32

Quality Time.

Rekomendowane odpowiedzi

Casio już mam :) .  Zaciekawił mnie ten model i dlatego pytam co to i czy warto za takie ,,piniędze"  ;) . Ma radyjko a z radyjkiem jeszcze nie mam więc bym nabył wiele nie tracąc.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz! Takiego też mam  :P  z Decathlonu. Zegarek się zowie Geonaute - tylko jest bez radyjka i jest naprawdę wytrzymały. No i oczywiście solar - zapomniałem! Mój ma :P (ten QT) Twuj z linku nie :)    . Takigo też nie mam - z solarem  :rolleyes:

Tak swoją drogą - kijem mnie odpędzasz od QT a proponujesz coś takiego? Czemu? Masz jakąś wiedzę względem tego produktu? Podziel się nią.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam doświadczeń z produktami tej firmy, ale już sam wygląd do mnie nie przemawia. W cenie wyjściowej to może sam bym zaryzykował zakup i testy ale wyścig trwa i cena rośnie. Nowy można nabyć za 177 zł http://pasjonacizegarkow.pl/nareczne/171--qt-quality-time-qgs-11139-55m.html

Zatem odkładam kij i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią - ciekawość to pierwszy stopień do piekła  :rolleyes:  - zarydzykowałem i będę go miał we wtorek za pięć dych. Jak pattrzę na tą licytację to jest szansa że w razie jak mi się nie spodoba to go sprzedam bez większej straty. Przynajmniej zobaczymy co to jest  ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziel się zatem wrażeniami jak już go ponosisz. Może to będzie pozytywne zaskoczenie? Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażeń z noszenia tego zegarka to Ty raczej nie oczekuj ;) .

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażeń z noszenia tego zegarka to Ty raczej nie oczekuj ;) .

 

Pozdrawiam

 

Pawle, powiedzmy sobie uczciwie jak dorośli ludzie wprost: da się odnieść jakieś wrażenie, w końcu także i na tym forum były recenzje Ennio Morricone czy tam innego divera z biedronki. Z resztą jedzenie chleba albo czekanie na autobus to też emocje, ale czy aby od razu na poziome klubu MIŁOŚNIKÓW?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... dobra! W razie co to będzie na Ciebie :P

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim mnie zjedzieci to chcę przypomieć że dałem za niego 50 zyla  :D

Mam go! Dostałem go wczoraj wieczorem i po krutkiej znajomości muszę przyznać że na żywo prezentuje się bardzo dobrze. Dla chętnych i ciekawych mogę śmiało powiedzieć że powidzmy do 100 pl. (mowa o używcce) śmiało można brać. Wielkością dorównuje BM Orienta tylko jest trochę grubszy i lżejszy. Wygląda naprawdę ok  ;) . Tylko niestety nie mogę go ogarnąć - poprzestawiałem w nim wszystko i za groma nie mogę go prawidłowo ustawić. Pomoże ktoś? Nie bardzo wiem w kturym dziale o tym napisać. W necie też nic w temacie tego zegarka nie mogę znaleźć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoj! Podziękował! Gdzieś Ty to wygrzebał? Ja też próbowałem cokolwiek znaleźć w temacie w/w cebuli, ale nic nie ma! Jak by nie istniał. Tylko sprzedaż. Technikali jakichkolwiek brak! Jutro wracam do domu i biorę się za niego. Tak na boku - gdzie powstał ...  :rolleyes:  ? Małe żółte rączki?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej i nierównej walce poddałem się. Wiem że po "krótkiej" to nie honor, ale odniosłem zbyt wiele ran co by groziło wykrwawieniem się ...  :angry:  zegarka!!! Szkoda bo jednak kosztował  :rolleyes: . Córka się podjęła  :D  . Myśli że wszystko w gogglach wystuka ... się zdziwi  :D 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie... w każdym razie pozostał czasomierz, który odmierza swój czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to ująłeś odmierza "swój czas" :D  ...

Dlatego dziś zaciągnąłem go (trochę się opierał) do zegarmistrza - mam nadzieję że wyjaśni mu jaki czas powinien odmierzać ... :angry:

 

Pozdrawiam.

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawym skuteczności interwencji tego majstra ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster sobie nie poradził  :wacko: !!! Sikor wylądował u innego zegarmistrza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma charakter skubaniec, mówię o zegarku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo! I jak tam, dało coś radę?

I jeszcze jedno pytanie, jaka jest szerokość bransolety przy kopercie, 20mm? 


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.