Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zbylak

Forumowiec 2017

  

15 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niejako czuję się wywołany do tablicy, a nóż może i coś uda się konstruktywnego wymyślić razem. Jak już widzieliście zbylak wrzucił projekt tarcz które już jakiś czas temu zamieszczałem. Tak tak, pracuję dla MC. Widzę, że przeważa tendencja na zegarek do 1200/1500zł. Nie będziemy chyba nikogo w maliny robić i udawać, że jednym z priorytetów nie jest cena. Ale chyba można znaleźć kompromis i wybrać fajny zegarek, na dobrym mechaniźmie i jeszcze nie przepłacić. Przy tej kopercie (prezentuje się całkiem zgrabnie na ręce, nie jest to wbrew pozorom jakaś wielka "buła"), szafirowe szkiełko, molnija 3602 z niebieskimi śrubkami i srebrnym mechanizmem powinniśmy móc się zmieścić w 1500zł. Do tego na tarczy logo wybrane przez forumową brać. Jak coś mogę odpowiadać na pytania.
Zdrówka życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezupełnie - bo w ankiecie jest 1 głos powyżej 1000zł :P

Ale dobrze,że jest profesjonalista na pokładzie ;)


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam, sugerowałem się wypowiedziami użytkowników, nie głosowałem więc nie mam dostępu do statystyk ;) Co do wypowiedzi Yakovleva i kopert o których mówił. Nie spodziewaj się kolego jakości lepszej niźli w automatach z zegarkami mijanych w co drugim hipermarkecie. Oni to biorą z chin. Tych przysłowiowych "chin", o których myślisz gdy mówisz o "chińszczyźnie". Obniżyć można cenę wybierając chronograf seiko premium vk64

Co do koperty, 
44mm

(polerowana lub szlifowana też)
lub ta koperta

;)

Z szafirowym szkiełkiem cena nie powinna przekroczyć 1000zł za takowy chronograf.

Zdrówka życzę.

 

PS.Tarcza według uznania. Coś można zaprojektować, ale nie w sposób, że każdy podeśle 3 pomysły, i każdą będziemy sprawdzać jak się będzie prezentowała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie i nie tylko werk musi być rosyjski.


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z wodoszczelnością? Pytam ponieważ dla mnie w nowym zegarku jest to priorytet, tym bardziej przy takim budżecie.

 

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Mołnia lub 3133 chrono to marnie widzę dobrą wodoszczelność - koronka nie może być zakręcana.


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten forumowy zegarek to raczej coś do garniaka niż do pływania. Trudno będzie uzyskać wodoszczelność w takiej limitce, no chyba, że zegarek ma szczelnie trzymać wodę w środku :)


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż - ja powiem od siebie,że składak mnie nie interesuje - zegarek ma być jak Bozia przykazała : prosto z fabryki, z ładnym pudełkiem i papierami.

Widząc marne zainteresowanie - nie ma o co kopii kruszyć.

Pozdrawiam tych, którzy myślą podobnie :)


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo postów ukryłem ale atmosfera dyskusji mocno się zagęściła.

Proponuję trzymać się merytorycznie tematu i projektu.

Zbędne dyskusje i osobiste "wycieczki" będę usuwał.

Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

@kchrapek

Skoro już tak ładnie posprzątałeś to proszę jeszcze o usunięcie poniższego.

Ponieważ ten wpis sugeruje, że inna koperta nie jest "chińszczyzną" co nie jest prawdą.

 

... Co do wypowiedzi Yakovleva i kopert o których mówił. Nie spodziewaj się kolego jakości lepszej niźli w automatach z zegarkami mijanych w co drugim hipermarkecie. Oni to biorą z chin. Tych przysłowiowych "chin", o których myślisz gdy mówisz o "chińszczyźnie". ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Ankieta bardzo mi się podoba. Wybierając opcję NIE, nie mogę oddać głosu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ankieta bardzo mi się podoba. Wybierając opcję NIE, nie mogę oddać głosu. :D

Ale kiedy wybierzesz "NIE" i jakąkolwiek opcję cenową, to już działa :P

Sprawdziłem na "NIE - powyżej 1000" ;)

 

PS.

Zagłosowałem i usunąłem swój głos żeby Wam nie psuć zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Jacek to już miałem obcykane zanim napisałem posta. Tyle że to mi się kłóci. Skoro NIE to po kiego podawć cenę. Nie znaczy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek to już miałem obcykane zanim napisałem posta. Tyle że to mi się kłóci. Skoro NIE to po kiego podawć cenę. Nie znaczy nie.

 

 

A po co w ogóle zadawać pytanie: Czy chcesz kupić zegarek czy też nie ?  Ten który podaje przedział cenowy zakładam ze chce zegarek kupić, a ten co nie uczestniczy w ankiecie i nie podaje przedziału cenowego zegarka nie chce kupić.

Nie dyskutuję w temacie bo zegarka nie chcę kupić. A jako że chyba ;) muszę zagłosować ( bo jest opcja na NIE )  to oddaję głos na Nie.

 

Nie żebym bił pianę tylko tak OT :D   

 

Edit:  No i właśnie nie mogę oddać głosu na Nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie, wystarczy.

Ankieta nie była doskonała od samego poczatku i myślalem, że każdy to widzi. Tak samo jak to, że najpierw kolega zbylak chce sprawdzic zainteresowanie pomysłem na zegarek działu radzieckiego. Nie ważne czy ankieta byla dobra czy nie, nie ważne czy projekt MC byl dobry czy nie - to wszystko można by bylo omawiać znając zainteresowanie projektem "forumowego ruska"

Widać po paru dniach, że zamiast się wspierac i starać się wypracowac jakiś wspólny projekt to naszym polskim zwyczajem zaczynamy od wylania kubła pomyj na pomyslodawcę. 

Szkoda ale tak naprawde to ankieta pokazała to co miala pokazać - nawet gdyby Rolex chcial nam zrobić zegarek za 2K to i tak znajdziemy dziurę w całym. 

Myśle że nie ma co więcej ciągnąć sprawy  - temat zamykam.

 

Edycja

@zbylak - dzięki. Odwazyłeś się na coś na co nikt od dawna  się nie odważył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.