Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

God11

Gummy Shark 2 wersja SH311- moja opinia.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem w posiadaniu zegarka Shark SH311 od 2 miesiecy. Zegarek działa bardzo dobrze. Po miesiącu dzialania przestawiłem go o 2 sec. Ma datownik i dzień tyg. Reszte zobaczcie na stronie producenta,gwarancja w postaci karty jak kredytowa z unikatowym kodem ktora po zalozeniu konta na stronie producenta mozna zarejestrować. Co daje nam 12 miesiecy gwarancji + 6miesięcy za rejestracje produktu. Wiem ze dla wielu z was to chińszczyzna. Ale jak by nie patrzeć orginalna, a sama firma dziala od 1997 r.

Poniżej przedstawiam zdjęcie mechanizmu oraz link do danych producenta. Ciekawostką jest akt że według producenta bateria wytrzymuje nawet 5 lat.

 

link do producenta mechanizmów japońskich:http://miyotamovement.com/product/chronograph1.html#caliber-0S00

M0S00.jpg

Wracając do zegarka to ku mojemu zdziwieniu jest w nim mechanizm miyota, model 0S00. Jeśli chodzi o wykonanie pozostałych elementów to zegarek na zdjęciach na stronie producenta:http://shark-watch.com nie różni się od tego który noszę na ręku.

Gummy-Shark-Sport-Watch-Mens-Black-Red-3

Ja szczerze polecam ten zegarek osobom które chcą kupić coś fajnego za nie całe 200 pln. Ja kupiłem go za 100 pln na Ali. W promo.

 

ps. Posta napisalem bo bardzo mało jest opinii o tych zegarkach a jak są to typu że dziadostwo itd.

 

Przepraszam za błędy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.