Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maniek swis made

stara cyma

Rekomendowane odpowiedzi

Między innymi nabytkami trafiło mi się takie oto coś , co prawda balans walnięty i nie w moim typie ale może ktoś podpowie co to , koperta od naręcznego a nie dolutowane uszy , tylni dekiel na zawiasie i nawet fajny stan jak na swoje lata , będę wdzięczny za podpowiedż

post-87697-0-37182600-1490213621_thumb.jpg

post-87697-0-82902200-1490213665_thumb.jpg

post-87697-0-30750400-1490213708_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Między innymi nabytkami trafiło mi się takie oto coś , co prawda balans walnięty i nie w moim typie ale może ktoś podpowie co to , koperta od naręcznego a nie dolutowane uszy , tylni dekiel na zawiasie i nawet fajny stan jak na swoje lata , będę wdzięczny za podpowiedż

A co znowu nie wiesz co napisać w opisie aukcji??.,Początek już Masz :"balans walnięty ,dekiel na zawiasie świetny stan",do tego można dodać :"Dwa w jednym Cyma i Cortebert".,"Niemiec płakał jak sprzedawał".,"Do granicy mnie gonił, bo się rozmyślił".,Tylko nie pisz nic o Lange i synach bo będzie znowu  głupio wyglądać .,Napisz o  Rolexie i Panerai,w sumie Cortebert dostarczał mechanizmy dla Rolexa ,a na tarczy stoi jak byk Cortebert,.No i cenę walnij wysoką (Tak jak ostatnio za Tego Lange) ,zęby ćwoki wiedziały ,że to konkretny zegar.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co znowu nie wiesz co napisać w opisie aukcji??.,Początek już Masz :"balans walnięty ,dekiel na zawiasie świetny stan",do tego można dodać :"Dwa w jednym Cyma i Cortebert".,"Niemiec płakał jak sprzedawał".,"Do granicy mnie gonił, bo się rozmyślił".,Tylko nie pisz nic o Lange i synach bo będzie znowu  głupio wyglądać .,Napisz o  Rolexie i Panerai,w sumie Cortebert dostarczał mechanizmy dla Rolexa ,a na tarczy stoi jak byk Cortebert,.No i cenę walnij wysoką (Tak jak ostatnio za Tego Lange) ,zęby ćwoki wiedziały ,że to konkretny zegar.,

A ty nadal nie umiesz czytać ze zrozumieniem , to naprawdę nie jest trudne , no może na początku ale wystarczy trochę poćwiczyć , nie jestem godzien opini TAKIEGO eksperta , więc jak mógłbym prosić wsadz sobie porady w ...... myślę że nawet Ty będziesz wiedział gdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-_-  :D


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeżeli uraziłem ,ale ja tylko chciałem pomóc.,Niestety na naukę czytania ze zrozumieniem jest dla mnie za późno,.Najlepsze ćwiczenie na czytanie ze zrozumieniem po kolei w punktach:  #1,.Przeczytaj to co jest napisane na tarczy zegarka.,  #2.,Przeczytaj tekst umieszczony na werku zegarka.,    #3 .,Porównaj obydwa napisy:"Cortebert" versus "Cyma" ., #4 Policz sylaby w obydwu wyrazach., #5 Jeżeli w dalszym ciągu nie wiesz co to za zegarek to zmień zawód,gdyż na handlarza zegarkami z Allegro masz zbyt niskie IQ.,    http://zegarkiclub.pl/forum/topic/141484-bulova-replika-provita-lange-automatik/page-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja się nie gniewam . tylko teraz to mnie zrównałeś z ziemią [ chyba się nie podniosę ] po ostatnim razie jak chciałeś mi michę oklepać psychoanalityk wyciągał mnie z traumy dwa miesiące , ale teraz to już nie da rady . Przepraszam ale z moim IQ pomyślałem sobie [ o ja marna istoto ] że wątek  pytania o stary zegarek jest po to żeby pytać o stary zegarek [ gdzie ja głowę miałem ] a to wystarczy napisy porównać !!!! niby proste ale jak ja mogłem na to wpaść [ patrz IQ] A o mój zawód to nie musisz się martwić , nie sądzę żebyś ogarnął , bo akurat z zegarkami to mało ma wspólnego i ubiegnę ciętą ripostę - tak kopanie rowów . Może mało się znam ale na naukę nigdy nie jest za póżno

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu dodawać? Jakiś wiekowy - i jak piszesz: poważnie uszkodzony - składak z dorabianą przez rzemieślnika tarczą. I ze wskazówkami z różnych bajek. Złom zegarmistrzowski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i krótko i konkretnie

zegarek wydał mi się ciekawy dlatego zapytałem , dla Was jedno spojrzenie na zegarek mówi wszystko , niestety dla mnie jeszcze długa droga

Tylko niepotrzebnie MAYOR zniweczył misterny plan przekrętu na wielką skalę , już myślałem że domek sobie sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.