Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Magazyn Zegarki Club

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

TAG, Eterna czy ML?

TAG eterna maurice lacroix

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#21 leeny_

leeny_
  • Użytkownik
  • 65 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 09:01

Nie wiem dokładnie jak jest z cłem ale to chyba groszowe sprawy w porownaniu z VATem. Mam oferte z USA na jednym z forum angielskjezycznych podobnym do naszego klubu, proponuje mi w promocji ten zegarek jako nowy za 900 plus koszty wysylki ubezpieczonej 68$. Tylko uwazam taka transakcje a troche duze ryzyko, przeleje kase nie wiem na PayPalu i jaka mam pewnosc ze wysle zegarek... Takie transakcje to zawsze ryzyko jak nie ma się kogos zaufanego a mi sie tez nie widzi wysylac w ciemno takiej kasy

• 0

#22 berr

berr
  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 23:16

Nie wiem dokładnie jak jest z cłem ale to chyba groszowe sprawy w porownaniu z VATem. Mam oferte z USA na jednym z forum angielskjezycznych podobnym do naszego klubu, proponuje mi w promocji ten zegarek jako nowy za 900 plus koszty wysylki ubezpieczonej 68$. Tylko uwazam taka transakcje a troche duze ryzyko, przeleje kase nie wiem na PayPalu i jaka mam pewnosc ze wysle zegarek... Takie transakcje to zawsze ryzyko jak nie ma się kogos zaufanego a mi sie tez nie widzi wysylac w ciemno takiej kasy

jesli paypal to zwroci kase w razie nie dostania towaru- pozniej paypal sobie sciagnie od sprzedajacego - bardzo bezpieczna forma :)
co do cla to polecam google bo moze byc sporo 8-20% wartosci nawet - zalezy co zadeklaruje sprzedawca, kiedys sie pisalo ze prezent ale trudniej ubezpieczyc wtedy chyba.

• 0

#23 PatLove

PatLove
  • Użytkownik
  • 269 postów

Napisano 07 kwiecień 2017 - 11:03

Nie wiem jak w przypadku innych marek ale Tag zakupiony w USA/JP nie posiada u nas w PL gwarancji...
  • 0

#24 spychacz

spychacz
  • Nowy Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 16:16

Nie wiem jak w przypadku innych marek ale Tag zakupiony w USA/JP nie posiada u nas w PL gwarancji...

czyżby? 

jak sprawdzałem oryginalność swojego TH u Pieśkiewicza to pytałem też o gwarancję wystawioną przez AD w usa - potwierdził, że jeśli to autoryzowany sprzedawca podawany na oficjalnym www to gwarancja ważna wszędzie, także w PL

• 0

#25 PatLove

PatLove
  • Użytkownik
  • 269 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 17:07

Taka informacje dostałem w jednym z butikow w Warszawie...
  • 0

#26 filiptomczyk85

filiptomczyk85
  • Nowy Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 20:15

Pewnie z tekstem panie wez pan u nas bo te z zagranicy to gwarancji nie maja :)

Ogolnie duze firmy europejskie nie robia problemu z reklamacjami chyba ze chodzi o sprzet elektroniczny ktroy czasem mocno sie rozni w zaleznosci od miejsca zakupu
  • 1

#27 msokol19

msokol19
  • Stowarzyszenie
  • 5332 postów
  • Gadu-Gadu: 2852416

Napisano 11 kwiecień 2017 - 21:10

Pewnie z tekstem panie wez pan u nas bo te z zagranicy to gwarancji nie maja :)

Ogolnie duze firmy europejskie nie robia problemu z reklamacjami chyba ze chodzi o sprzet elektroniczny ktroy czasem mocno sie rozni w zaleznosci od miejsca zakupu

Myślę, że coś w tym jest.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#28 spychacz

spychacz
  • Nowy Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 21:23

wg informacji na stronie tag heuer przekaz jest jasny:

- musi być karta gwarancyjna

- karta musi być wypełniona przez autoryzowanego sprzedawcę i mieć datę zakupu

- musi być zgodny nr seryjny

na tej podstawie gwaracja jest respektowana na całym świecie w autoryzowanych serwisach

/ważne: nie ma informacji o paragonie czy innym dowodzie zakupu - wystarczy sama poprawnie wypełniona karta/

oryginalny cytat:

To benefit from this limited guarantee the following conditions must be met:

• the international guarantee card, located in the guarantee booklet you received with your watch, must be enclosed with the watch when it is sent for repair and must be signed and dated at the time of purchase by an approved TAG Heuer retailer or, by a dedicated TAG Heuer Boutique; TAG Heuer will not honor the guarantee for watches sold without a valid guarantee card properly filled out and signed by an approved TAG Heuer retailer or by a dedicated TAG Heuer Boutique;
  • the serial number engraved on the case is perfectly legible and no part of the original case back or original serial number has been removed, modified, falsified, altered , replaced, erased or rendered illegible.

If any of these conditions are not met, all rights attached to the TAG Heuer international guarantee system will be cancelled.

• 0

#29 berr

berr
  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 14 kwiecień 2017 - 01:36

dzieki za wyjasnienie, byloby to dziwne jakby nie bylo gwarancji...

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: TAG, eterna, maurice lacroix

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych