Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Rolex Sea-Dweller Ref. 126600 z większą kopertą, lupką i mechanizmem 3235 – Basel 2017 [cena]

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Rolex Sea-Dweller to przede wszystkim powiększona do 43mm koperta ze stali, słynna lupka nad okienkiem datownika, zmieniony mechanizm oraz - jak to miało miejsce w pierwowzorze - nazwa modelu nadrukowana na tarczy w kolorze czerwonym.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Sea-Dwellera Ref. 126600 napędzać będzie kaliber 3235 z 70-godzinną rezerwą chodu. Zegarek zestawiono ze stalową bransoletą Oyster z klamrą Oysterlock.

I tyle na temat mechanizmu. Wasze opracowania to taśma, liczy się szybkość, a nie jakość. Dlatego nie po drodze było mi z Chronos24. Mogłeś chociaż dać odnośnik do opracowania Tomka Jakubasa skoro nie chciało Ci się opisać mechanizmu. Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"-Babciu, a dlaczego masz takie wielkie oczy?

- Żeby Cie lepiej widzieć!"

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiem jak gruby bedzie nowy model... kurcze - ale taka informacja przy nowym "niemalym" zegarku powinna jednak byc  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ten mechanizm to żadna nowość, więc nad czym tu się rozwodzić?

Nad porządnym opisem kilkunastu patentów dotyczących tego mechanizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jasne, w krótkiej notce o nowościach z targów będą się rozwodzić nad kilkunastoma patentami mechanizmu, który nowością wcale nie jest :lol:

 

Gdybyś miał robić relacje z Basel, to nie wątpię, że byłyby merytorycznie znakomite, tylko że do wrzucenie w okolicach Oktoberfestu.

Dobry tekst  :). Gdybym miał komfort życia z pisania artykułów, to byłyby wrzucone na czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Mariusz - zjedz snickersa :-)

Tomek, 

walczyłem ostatnio ze zrzucaniem wagi. Udało mi się zjechać do 77 kg i wolałbym swojej pracy nie psuć  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje czy bezel w nowym SD jest troche szerszy/grubszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje czy bezel w nowym SD jest troche szerszy/grubszy?

zdaje się, że tak jest

 

niejednokrotnie były prośby o podawanie w artykułach takich informacji jak chociażby L2L - czy będzie to w końcu możliwe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.