Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Diego04

Architekt wnętrz - Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję sprawdzonego architekta wnętrz z Warszawy do zmiany projektu mieszkania. Nie wykluczam dalszej wspòłpracy.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki budżet, ale jak chcesz naprawdę dobre biura robiące współczesne wnętrza to te dwa są naprawdę godne polecenia: 

http://www.tamizo.pl/kontakt#.WNmXvzvyg-U

 

http://kuoo.pl/pl/kontakt

 

Nawet jakbyś się na nich nie zdecydował to mogą służyć Ci za pewien wyznacznik jakości jeśli chodzi o prywatne wnętrza - tak dla porównania z konkurencją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

jako, że moja żona ostatnio robiła research.... wykańczaliśmy dom - wprowadziliśmy się w ta sobotę ;-)

 

ostanio modne/ale przez to dość drogie (dla mnie za drogie) jest SPRstudio - znajomi używali i sa bardzo zadowoleni - nam ich pomysły nie do końca były tym czego oczekiwaliśmy

 

My osobiście wspólny język znaleźliśmy Joanną i Katarzyną z PogotowiaWnętrzarskiego (http://pogotowiewnetrzarskie.pl/)

Bardzo nam pomogły i pasował nam układ współpracy jaki zaproponowaliśmy i zgodziły się ( tylko częściowa pomoc) 

dziewczyny z pomysłami i bardzo elastyczne we współpracy

 

Szczerze Polecam Katarzyne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może ile kosztuje w Warszawie profesjonalne zaprojektowanie łazienki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może ile kosztuje w Warszawie profesjonalne zaprojektowanie łazienki? 

 

Myślę, że od 200zł za m2 w górę... sky is the limit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że od 200zł za m2 w górę... sky is the limit

nie chce być na nie bo nie ale mysle ze znacznie taniej można to zrobić... chociaż jezeli tylko łazienka to napewno cena wyższa niż łazienka oraz reszta domu

 

pytanie jeszcze czego oczekuje arbito...

wiele "eleganckich" salonów łazienkowych jest w stanie zaprojektować w cenie za to że kupisz u nich urządzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce być na nie bo nie ale mysle ze znacznie taniej można to zrobić... chociaż jezeli tylko łazienka to napewno cena wyższa niż łazienka oraz reszta domu

 

pytanie jeszcze czego oczekuje arbito...

wiele "eleganckich" salonów łazienkowych jest w stanie zaprojektować w cenie za to że kupisz u nich urządzenia

 

No ok, ale ja piszę o prawdziwym architekcie wnętrz a nie osobie którą przeszkolili w obsłudze bardzo łopatologicznego programu w salonie z łazienkami czy ikei. Znam osobę ze środowiska wyposażenia łazienkowego i opowiadał mi historię o magazynierze który awansował na projektanta bo zrobił kurs obslugi programu... nie warto i jeszcze raz nie warto sięgać po takie usługi.

Ludzie chcą mieć zaprojektowane wnętrza i bardzo dobrze, ale naprawdę polecam korzystać z fachowca bo wbrew pozorom im mniej chcemy wydać tym mądrzej jest skorzystać z pomocy fachowca - poprawianie błędów często jest znacznie droższe :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdize projektujesz. Jesli zdecydujesz sie na jakiego wziętego projektanta to moze Cię to kosztować bardzo dużo. Szczególnie,że taka osoba na pewno nie bedzie szukała niczego w najtańszej pólki cenowej....

Możesz również nic nie zapłacić. Wiele sklepów oferuje możliwość zaprojektowania łazienki przy okazji kupna u nich płytek. Możesz się zorientować. Na stronach sklepów internetowych jest równiez sporo projektów. Na przykład mozesz sobie zajrzeć do sklepu Tubądzin: http://www.tubadzin.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy gdize projektujesz. Jesli zdecydujesz sie na jakiego wziętego projektanta to moze Cię to kosztować bardzo dużo. Szczególnie,że taka osoba na pewno nie bedzie szukała niczego w najtańszej pólki cenowej....

Możesz również nic nie zapłacić. Wiele sklepów oferuje możliwość zaprojektowania łazienki przy okazji kupna u nich płytek. Możesz się zorientować. Na stronach sklepów internetowych jest równiez sporo projektów. Na przykład mozesz sobie zajrzeć do sklepu Tubądzin: http://www.tubadzin.pl/

 

Odnośnie drogiego wyposażenia proponowanego przez projektanta to nie jest to prawda - oczywiście jeśli ktoś chce i go stać to taki często pomoże nawet kupić designerskie meble taniej, a jak ktoś nie chce przepłacać to własnie taka osoba będzie znała dobre, porządne i tańsze rozwiązania. 

Jeszcze raz odradzam projektantów typu, kup płytki i zrobimy Ci projekt - sam z politowaniem patrzę jak ludzie korzystają z takiej usługi i naprawdę w głowie mi się nie mieści, że taką usługę można sprzedawać jako projekt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Iwo Czarnecki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałam z pomocy architekta ze studio RAMA RAMA z Gorzowa, ale siedzibę mają też w Warszawie. Fajna opcja, wykonali dla mnie projekt, z efektów jestem mega zadowolona. Sama na pewno nie dałabym rady tak ciekawie i funkcjonalnie urządzić mieszkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy czasu już jako użytkownik mieszkania po zmienionym projekcie mogę napisać że jestem zadowolony z wprowadzonych zmian. Sam nigdy bym czegoś takiego nie wymyślił, pomimo, że długo myśleliśmy z żona jak przeprojektować układ mieszkania.

Korzystałem z usług Pogotowia Wnętrzarskiego, projekt robiła dla mnie Katarzyna Szaszkiewicz.

Z braku czasu architekta i zapewne z uwagi na zakres usługi kontakt odbywał się tylko telefonicznie i mailowo.

Nie znam stawek rynkowych, ale wydaje mi się że cenowo wyszło przystępnie.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Z doświadczenia mogę powiedzieć że darmowy projekt który oferują sklepy to dobra droga. Zależy na kogo się trafi. U mnie przy zakupie płytek itp darmowy projekt wykonała współpracująca z tym sklepem projektantka, projekt rewelacyjny jak dla Nas i nie było jeszcze osoby która by powiedziała że jej się nie podoba.

 

Żadnych krzykliwych kolorów, udziwnień, tylko prostota, ergonomia i tzw kolory ziemi.

 

Dwóch znajomych się przejechało na typowych firmach projektowych. Zbyt duże koszty, projektant forsował różne agresywne kolory, wpierw tzw efekt "wow" a ergonomia i wygoda na końcu.

 

Trzeba z rezerwą podejść do tematu bo wszystko zależy od projektanta na którego trafimy, niezależnie czy sam ma firmę czy pracuje dla kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy czasu już jako użytkownik mieszkania po zmienionym projekcie mogę napisać że jestem zadowolony z wprowadzonych zmian. Sam nigdy bym czegoś takiego nie wymyślił, pomimo, że długo myśleliśmy z żona jak przeprojektować układ mieszkania.

Korzystałem z usług Pogotowia Wnętrzarskiego, projekt robiła dla mnie Katarzyna Szaszkiewicz.

Z braku czasu architekta i zapewne z uwagi na zakres usługi kontakt odbywał się tylko telefonicznie i mailowo.

Nie znam stawek rynkowych, ale wydaje mi się że cenowo wyszło przystępnie.

 

cieszę się że pomogłem...

U nas tez robiła głównie KATARZYNA z racji odległości w jakiej od niej mieszkamy i również jej pomysł, połączenia łazienek pralnią, który u nas zastosowała od dwóch lat wychwalamy na co dzień a wszyscy odwiedzający zazdroszczą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszę się że pomogłem. u nas tez robiła KATARZYNA i również jej pomysł, połączenia łazienek pralnią, który u nas zastosowała od dwóch lat wychwalmy na co dzień a wszyscy odwiedzający zazdroszczą

Pogotowie Wnetrzarskie znalazlem z tydzien przed wrzuceniem posta ale Twoj post utwierdzil mnie ze to moze byc dobry wybór Nie zawiodlem się.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zamówiłeś sam projekt wnętrza czy może zatrudniłeś projektanta do zajecia się całym remontem i objęcia pieczy nad nim? Pochwal się tutaj zdjęciami swojego mieszkania :) I tego jak to mniej więcej u Ciebie się prezentuje. Niedługo czeka mnie wykańczanie całego domu i zastanawiam się nad tym jak to wszystko ogarnąć, szczególnie, że nie mam jakiegoś doświadczenia w pracach remontowych ani nigdy nie dekorowałem wnętrz.

Jak na razie przeglądam sobie poszczególne wykonania i metamorfozy wnętrz. https://deante.pl/pl/metamorfozy-projekty-wnetrz-kuchni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.