Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gregor67

Automat, męski, elegant do 1500-2500.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję od kilku miesięcy eleganckiego zegarka męskiego. Czego oczekuję od mojego zegarka: automat, styl najlepiej Vintage( jednak inne również mogą być brane pod uwagę), pasek skórzany z tzn. klamra, koperta koloru złotego, cyferblat koloru ciemnego oraz najlepiej szkło mineralne bądź szafirowe. 

Przeglądałem ORIENTY, ZEPPELINY, JUNKERSY. Najbardziej wpadły mi w oko Junkersy. Chciałbym również dowiedzieć się nieco więcej o tych zegarkach. Przeszukiwałem strony m.in. Zegarownia itp., jednak nie jestem pewny co do jakości w/w zegarków. Niekiedy opisywane zegarki różnią się na poszczególnych stronach np. materiałem wykonania szkiełka( raz hesalit, raz minerał). Również poprosiłbym o ewentualne plusy oraz minusy danych zegarków. Możecie także zasugerować inne marki, jestem otwarty. Jednak najważniejsze to trzymać się Vintage, skórzanego paska, oraz automatu. Podoba mi się również smaczek w postaci wskaźnika rezerwy chodu. 

Jest to mój pierwszy post na forum, więc z góry chciałbym podziękować za podpowiedzi. 

 

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Gregor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Orient Star retrograde?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzo zegarek super, tylko nie stać mnie na dołożenie do budżetu 1500 zł :( w przedziale 1500-2500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Retrograde kosztował za granicą około 2,5 k. Nie wiem jak teraz.

Bambino super.

Jeszcze zaproponuję Orienta Stara Classic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dobra opcja i mocno poniżej budżetu

Albo może orient senator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Orient retrograde SDE00003B0 ? Tylko jestem zdziwiony rozbieżnością ceny : eglobal central a np. zegarownia albo amazon. Coś przeoczyłem ? Tak jak wcześniej napisałem jestem laikiem w temaciet akże potrzebuję trochę oświecenia. Dzięki za dotychczasowe podpowiedzi. Wizualnie chodzi mi o taki zegarek j.w , ale podejrzewam, że nie zmieszczę się w budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponowałem zegarek z tej serii w pierwszym poście :)

W Polsce ten zegarek jest za drogi. Za granicą do kupienia znacznie taniej. Zresztą jak większość zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A ja ze swojej strony proponuję TISSOT Heritage Visodate, choć może być problem z tą kopertą koloru złotego, bo takowej w nim nie widziałem. Spełnia jednak pozostałe wymagania, bo ma nutkę vintage - tu zwracam uwagę na stylizowane logo TISSOT w starym stylu, szafirowe szkło /niestety bez AR/, a do tego mieści się w zakładanym budżecie. Sam taki posiadam - z czarna tarczą na skórzanym pasku i jestem b. zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeppelin_7064-2_medium.jpgWybór padł na Zeppelina :) wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc! Jak dojdzie oczywiście się pochwalę :) 3majcie się gorąco! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.