Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

piotrekpitt

Zeppelin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zastanawiam się nad zegarkiem:

 

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-zeppelin-cal-5030-d-100-jahre-CID87-IDjDBkH.html

 

Tylko dziwi mnie cena, bo w sklepie ok 1300 zł a koleś sprzedaje za 700 zł. Udało mi się wyciągnąć od sprzedawcy takie informacje:

"Witam zegarek dostałem od dystrybutora marki, firmy Swiss. Nie mam przy sobie w tym momencie faktury kompensacyjnej na ten zegarek ale było to jakoś około maja zeszłego roku."

 

Co sądzicie o tym zakupie i o tym zegarku?

 

Ogólnie poszukuję zegarka na pasku i ten rodzaj mi się podoba. Klasyka również jest u mnie mile widziana, ale żeby koperta miała ok 45 mm. Co do ceny to jest chyba max u mnie, czyli ok 700 zł.

 

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Wlasnie leciał na forum artykuł o gwarancjach. Warto poczytać. Wniosek jest tylko jeden, jak zegarek nie jest od autoryzowanego dystrybutora, w tym najlepiej krajowego, to gwarancja jest tylko dobra dla polepszenia samopoczucia nabywcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się podoba to kupuj - nie słyszałem żeby ktoś podrabiał Zeppelin'a - co do gwarancji, za zegarek zapłacisz 700 PLN a mechanizm (Ronda 5130.D) do niego nowy, czyli w zasadzie jedyna rzecz która może się zepsuć to kwestia 200PLN w detalu więc... nawet jakbyś kiedyś musiał wymieniać to i tak Ci wyjdzie sporo taniej niż nowy w sklepie.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto sprawdzać go jeszcze u majstra jakiegoś?

 

Chcesz to sprawdzaj, ale jeśli jeśli pokazuję godzinę i chrono działa i wskazówka "zeruje", data przeskakuje to co chcesz sprawdzić?


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma takiej potrzeby.

Pilnuj tylko by wymienić baterię zaraz jak padnie, bo jeśli jest kiepska to może wylać.

 

No i uważaj na olx. Kup przez allegro lub osobiście.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma takiej potrzeby.

Pilnuj tylko by wymienić baterię zaraz jak padnie, bo jeśli jest kiepska to może wylać.

 

No i uważaj na olx. Kup przez allegro lub osobiście.

 

Koleś niedaleko mojej pracy jest, więc podjechałbym go zobaczyć najpierw. Dziś mi napisał, że jest umówiony z jednym gościem bo też chce kupić :) Zobaczymy co z tego wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.