Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pytlak17

Nieznany zegarek Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam ten zegarek po pradziadku, a więc jest to dla mnie wielka pamiątka. Niestety nie mam zielonego pojęcia co to jest za model, a lubię wiedzieć dokładnie, czego używam. Nadziałem się na niego przypadkiem przy sprzątaniu szafki z dokumentami i pamiątkami rodzinnymi.

 

fe40684c0cb193f6efcf183db8b275d6.jpg

 

3eb90231934e7df5e8e20c0097c508f7.jpg

 

Czy mógłbym prosić bardziej obeznanych forumowiczów o powiedzenie mi kilku szczegółów apropo tego zegarka? Dodam, że szukałem już w internecie, ale nic nie znalazłem. Od razu mówię, że pasek jest nieoryginalny, dokupiony niedawno u zegarmistrza. Trudno powiedzieć jak stary jest sam zegarek, bo znalazłem go 2 lata temu, dziadek nie żyje już 12 lat, więc można by przypuszczać, że został kupiony ok. 17 lat temu, ale, jak mówiłem, nie jest to dokładna liczba.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fuji były popularne w latach 90 na wszystkich bazarach, raczej nie znajdziesz o nim informacji ot zwykły bazarowiec. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zabrzmiało jak chińskie g za dolara, a dodał bym, że to sensowny japoński producent zegarków budżetowych, dalej dość popularny, do kupienia u wielu zegarmistrzów za o wiele mniej niż nie jeden prawdziwy szmelc z pasaży handlowych. Osobiście cenię o wiele bardzie fuji czy q&q nad daniele łelingtony. Tak czy inaczej nie wart jakichkolwiek inwestycji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek to fuji 314, sam mam taki od ponad 20tu lat i dalej działa, niemniej jednak jest już trochę podniszczony dlatego dokupiłem sobie ostatnio garniturowca a tego fuji zakładam wówczas gdy tego nowego zegarka mi szkoda.

Jest to całkiem porządny zegarek jak na swoją półkę cenową (nowy kosztuje ok. 100 zł), w środku siedzi miyota najprawdopodobniej 1M02, oryginalnie był na bransolecie do której również nie mam większych zastrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.