Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Evelina

Co to za czasomierz? Czyli prośba o identyfikację

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o pomoc w identyfikacji co to takiego dokładnie jest i ile może mieć lat. jest uszkodzony i nie wiem czy warto go naprawiać.


post-96668-0-44569100-1490562982_thumb.jpgpost-96668-0-57314700-1490562996_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie 

a z ciekawości zapytam co to jest i ile może mieć lat?

gość co sprzedaje twierdzi że jest z lat 30 lub wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwalająca się pasówka cylindrowego mechanizmu z zegarka kieszonkowego w kopertę od zegarka naręcznego. Mechanizm prawdopodobnie z początku XX w


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za zegarek proszę  o pomoc  + brakuje mu Korony ( tego pokrętła :) ) czy da się to naprawić ?? post-95995-0-40505800-1490631899_thumb.jpgpost-95995-0-08435000-1490631923_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peroni pewnie dodatek do sixpacka piwa Peroni Nastro Azzurro.,Naprawić można bardzo łatwo,- wystarczy poczekać na promocje i kupić następny sześciopak piwa.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peroni pewnie dodatek do sixpacka piwa Peroni Nastro Azzurro.,Naprawić można bardzo łatwo,- wystarczy poczekać na promocje i kupić następny sześciopak piwa.,

 

No nie jestem pewnie czy kupno sześciopak piwa  mnie uszczęśliwi  raczej była to edycja limitowana        czy można naprawić (dorobić lub coś ten tego ) koronkę do zegarka  mechanizm jest w pełni sprawny  :) a bardzo lubię ten zegarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jestem pewnie czy kupno sześciopak piwa  mnie uszczęśliwi  raczej była to edycja limitowana        czy można naprawić (dorobić lub coś ten tego ) koronkę do zegarka  mechanizm jest w pełni sprawny  :) a bardzo lubię ten zegarek ;)

Na sto procent można naprawić - podejdź do jakiegoś zegarmistrza ale takiego co naprawia zegarki a nie tylko bazuje na wymianie bateryjek i pasków - dopasowanie wałka i koronki to żaden problem 

Zegarek jest jakąś tanią reklamówką ale jeśli się podoba i zależy ci na nim to spokojnie majster zrobi ile weźmie i czy będzie się opłacało to już kwestia dogadania się z nim na miejscu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sto procent można naprawić - podejdź do jakiegoś zegarmistrza ale takiego co naprawia zegarki a nie tylko bazuje na wymianie bateryjek i pasków - dopasowanie wałka i koronki to żaden problem 

Zegarek jest jakąś tanią reklamówką ale jeśli się podoba i zależy ci na nim to spokojnie majster zrobi ile weźmie i czy będzie się opłacało to już kwestia dogadania się z nim na miejscu 

Dziękować :)  jest to naprawdę spoko zegarek fajnie się go nosi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.