Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Gold Members

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Zegarek na bransolecie

Mały nadgarstek, cena około 500zł tani zegarek bransoleta niska cena

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ferszcik

ferszcik
  • Nowy Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 16:48

@UP

No tak jak pisałem, miałem oba na ręce i ta Festina wyglądała ok, powiedziałbym że na styk. Nie wyglądała komicznie. Fossil był bardzo porządny w dotyku, fajna stal ale może faktycznie się ścierać. 

Jak z festiną? Co powiecie na temat firmy? Może jeszcze jakieś inne propozycje? 

• 0

#22 nononame

nononame
  • Użytkownik
  • 202 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 21:05

Jak masz 16cm to dobieraj średnicę 40-43, w ostateczności 44, ale z krótkimi uszami. Średnica jest ważna, ale drugoplanowa. Najbardziej jest istotna grubość zegarka, bo to ona powoduje, że zegar na chudej ręce źle wygląda. Szukaj w okolicach 11 mm. Max 13 i ponad to nie wychodź. Kwarcaka o tych rozmiarach znajdziesz bez problemu. 

• 0

#23 berr

berr
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 23:22

Jak masz 16cm to dobieraj średnicę 40-43, w ostateczności 44, ale z krótkimi uszami. Średnica jest ważna, ale drugoplanowa. Najbardziej jest istotna grubość zegarka, bo to ona powoduje, że zegar na chudej ręce źle wygląda. Szukaj w okolicach 11 mm. Max 13 i ponad to nie wychodź. Kwarcaka o tych rozmiarach znajdziesz bez problemu. 

dobre info!

co do festiny to raczej ok, nie najnizsza jakosc, plus jak fajnie lezal i wygladal to nie ma co kombinowac.
zastanawiam sie jeszcze czy np. nie starczylo by Ci na jakis np zeppelin (czyli raczej polka wyzej) lub nawet modowe marki jak calvin klein czy tommy hilfiger? tez maja nawet fajne chronografy, ale budzet lekko moze byc przekroczony.
Napewno w USA sa do kupienia za 50-100 dolarow jak trafisz promocje

• 0

#24 5kemot5

5kemot5
  • Użytkownik
  • 104 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 06:56

Osobiście unikałbym modowych marek, nie twierdzę że są źle wykonane itp., w środku nawet może być dobry mechanizm, po prostu najczęściej ich wartość jest przeszacowana - sporo kasy płacisz za znaczek na tarczy a nie za jakość, historię marki itd. Łatwo się naciąć na chińszczyznę, więc trzeba się rozeznać w temacie. Moim zdaniem lepiej zainwestować w markę, która się specjalizuje w robieniu zegarków a nie np. ciuchów - chcesz fajną koszulę - kup Tommy Hilfiger, chcesz fajny zegarek - kup Omegę lub Citizena...

No chyba że jedyny argument 'bo mi się podoba' - wtedy tak, kup i już, też będzie ok:) Ja bym nie kupił, ale wiem, że ludzie kupują i są zadowoleni :D

E: a co do Festiny - jeśli znalazłeś jakiś zegareczek i Ci się podoba to go weź, myślę że będziesz zadowolony, ogólnie z tego co się orientuję to wykonanie Festin jest ok. Warto zwrócić uwagę na mechanizm, wodoszczelność, szkiełko i... sam wygląd B) Jeśli nie masz jeszcze upatrzonego modelu, rozejrzyj się wśród Citków, bardzo możliwe że w podobnej cenie wyhaczysz coś ciekawszego :D 

Użytkownik 5kemot5 edytował ten post 05 kwiecień 2017 - 07:32

• 0

#25 sokolow

sokolow
  • Użytkownik
  • 4730 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 07:45

ok 500zł masz Citizena lub Seiko. prestiżem trochę wyżej od Festiny, chociaż jak się na nią zdecydujesz to tragedii nie będzie - w przeciwieństwie do modowych marek.

• 0

#26 ferszcik

ferszcik
  • Nowy Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 22:06

Dzięki za odpowiedzi, na pewno nie biorę nic modowego. Jedyny modowy jaki mi się podobał to: http://allegro.pl/me...633829126.html 

A co do Festiny to podobał mi się i nieźle leżał na ręce model F16759/3. A z Citizena lub Seiko to jakie modele polecacie w tym stylu? 

I jeszcze znalazłem http://allegro.pl/du...6507576589.html Jednak jest za duży, jakiś zamiennik? 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tani, zegarek, bransoleta, niska cena

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych