Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

DamianWWA

GR-8900A-7ER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Kupiłem model GR-8900A-7ER z racji panelu słonecznego i myślę, że to był dobry wybór bo zegarek wydaje się solidnie wykonany. Mam mały problem bo nie mam sygnału dzwiękowego co godzinę... Jest mi to trochę potrzebne(ktoś, coś, help) Chce kupić też drugi. Jakie podobne modele polecić tak do 1000 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Na ile widzę na zdjęciach, to trzeba przycisnąć MODE aż do wyboru ALARM i tam przewijać przyciskiem FORWARD do opcji SIG. Tam należy zmienić opcję tak, aby pojawił się symbola dzwonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Już działa. Teraz muszę go nastawić. DST to czas letni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Trzeba zedytować opcję DST na AUTO, jeśli takową masz, aby zegarek automatycznie dostosowywał się do zmiany czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie jest ON/OFF .

W trybie zegarka (Time Keeping, Home, etc.) wciskamy ADJUST (celem edycji) i przestawiamy klawiszem MODE do DST,aż będzie migał.

Wtedy klawiszem FORWARD (tak myślę) przestawiaj (sensu: edytuj) opcję DST na ON/OFF).

Zatwierdź ADJUST i po robocie.

Chyba, że nie masz żadnego wyboru i już masz w standardzie automat DST ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Power Save. Funkcja oszczędzania energii. Przydatna szczególnie w ciemności - usypia zegarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.