Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Nurasy - fan club :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

No cóż... Ja je śledzę głównie z komórczaka, co mam nadzieję zostanie wzięte pod uwagę, bo w takim przypadku nie jest tak łatwo o kasowanie zdjęć. Przy najmniej na moim "wypasionym" sprzęcie. Niestety, póki wydaję kasę na zegarki, gdy chodzi o telefon, muszę zadwolić się byle czym... Mam nadzieję, że szanowna Moderacja weźmie to pod uwagę i nie zawiesi mnie... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Słus

 

Słusznie prawisz, ale mam nadzieję, że w moim przypadku piątek będzie najdalej we wtorek ;-)

Czekasz na przesyłkę ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Czekasz na przesyłkę ? :)

Tak, Nereide w kolorystyce cobalto ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Juz gratulować, czy czekamy na fotkę ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Juz gratulować, czy czekamy na fotkę ? :)

Tak jak Pan Bóg przykazał, czekać :-) Jak się pojawi, na pewno nie będę się z tym krył ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

No to czekamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No to czekamy ;)

Ja też ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Pan Bóg przykazał, czekać :-) Jak się pojawi, na pewno nie będę się z tym krył ;-)

Ja bym nie eksponował na Twoim miejscu zegarka tak bardzo przeszacowanego i tak pełnego wad. Zwłaszcza, że zapłaciłeś za niego jednak więcej niż za "fantastic value for money", czy inne "real bang for the buck" (np. Parnisa Milgaussa lub Sea-Gulla Aqua Terra ;) ). Gdybyś jeszcze, ewentualnie, kupił wersję na Miyocie, za nie więcej niż 300 zł - wtedy byłbyś Gość. A najlepiej, gdybyś kupił Seiko Samuraja z piątej ręki - najlepiej takiego, na którym jeszcze czuć zapach potu prawdziwego twardziela... A tak...  :lol:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja bym nie eksponował na Twoim miejscu zegarka tak bardzo przeszacowanego i tak pełnego wad. Zwłaszcza, że zapłaciłeś za niego jednak więcej niż za "fantastic value for money", czy inne "real bang for the buck" (np. Parnisa Milgaussa lub Sea-Gulla Aqua Terra ;) ). Gdybyś jeszcze, ewentualnie, kupił wersję na Miyocie, za nie więcej niż 300 zł - wtedy byłbyś Gość. A najlepiej, gdybyś kupił Seiko Samuraja z piątej ręki - najlepiej takiego, na którym jeszcze czuć zapach potu prawdziwego twardziela... A tak... :lol:

Jest to jakaś koncepcja ;-) Idąc w tą stronę, to miałbym albo worek tych Parnisów czy też innych Sea-Gulli, oczywiście niczego im nie ujmując albo ciągle zbierałbym na swojego pierwszego/jedynego Rolexa (właściwe możesz sobie wybrać) ;-) Na szczęście trochę inaczej do tego podchodzę i pewnie z łatwoscią przełknę tą "żabę" w postaci Nereide "swiss made" :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak żabę, to raczej "French made". :D;)

Okazuje się, że i "swiss made" może być  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie jakiś nurek, a nie pikolak ze sklepu z guzikami. :P


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Zacny Tudor.

 

75434626627793314210.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

No wreszcie jakiś nurek, a nie pikolak ze sklepu z guzikami. :P

Powiem Ci, że to już nie przelewki  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Taki się pojawił :-)

post-34987-0-11805900-1520945825_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]A co to za fajny potwór ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest Independent Watch One. 45mm, ucho 24, wr 300, szafir, ceramika. Super micro brand. Producent kontestator. Kosztował niecałe 200 dolców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Świetna koperta.

Cena Mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz w tej samej kopercie sprzedaje Diver Two. Do kupienia tylko bezpośrednio u niego, kontakt na facebooku - wysłać pw. do Island Watch Taiwan, można PayPalem płacić, solidny i komunikatywny gość. Polecam.


A, w środku Seiko nh35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Dobry mechanizm, świetna koperta i cena. Nic więcej nie trzeba. To ma być tool watch, z krwi i kości, a nie XIX wieczna cukiernica Rosenthala, do której się wzdycha.

Świetny jest !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.