Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

Nowa inicjatywa KMZiZ - TARGI ZEGARKOWE

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Klubowicze wygląda na to ,że uda się nam stworzyć kolejne ciekawe i cykliczne wydarzenie na naszej polskiej zegarkowej mapie :)

 

 

post-70149-0-53502400-1490981174_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna inicjatywa, proszę o więcej informacji na temat wystawców, planowanych wydarzeń dodatkowych ofert specjalnych firm wystawiających się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za , czekam na pełniejsze informacje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne. Może uda mi się wpaść.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta impreza  jest w fazie finalnych  gorących przygotowań. Do czasu kiedy nie będziemy dysponowali kompletem dokumentów nie możemy mówić o szczegółach dotyczących firm. Jeszcze trochę cierpliwości :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista wystawców będzie zamknieta do 12 kwietnia ( trwają jeszcze rozmowy z kilkoma firmami np Movado :)

Proszę o zgłaszanie się Klubowiczów, którzy chcieliby zaprezentować swoje np kolekcje zegarków , pasków, zegarów , roczniaków etc) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzię można obejrzeć pełną kolekcję zegarków Schsumburg w tym Moony :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodam kolegom handlującym, może skorzystają.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy impreza jest zaplanowana jako cykliczna ? Chętnie wpadnę na te pierwsze jako widz, a w przyszłym roku się przygotuję i zaprezentuję coś SPECIAL na targi.

Czy tylko ja mam wrażenie, że promocja tych targów rusza trochę za późno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super pomysł, jestem za - będą bilety? :]


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się na WOS więc będę obecny i tutaj :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99% będę na pierwszych targach zegarkowych w Wawie 13-14 Maja. Zachęcam więc do odwiedzin pięknej wystawy aut zabytkowych i porozmawiania ze mną na micro-stoisku :-) . Czasu nie ma dużo, ale postaram się przynieść kilka nigdy wcześniej nie pokazywanych samplów na targi. Chętnie wysłucham także waszych opinii i pomysłów.

Oczywiście stoisko tam będę miał nie tylko ja, ale także kilka szacowniejszych marek zegarkowych i paru chłopaków z działu zegarowego naszego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co bedziesz miał ze sobą?


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co bedziesz miał ze sobą?

 

Siebie :D

Niestety za późno się dowiedziałem, więc przyniosę trochę "archiwalnych" projektów i jakieś tam części/sample do nowych projektów. Może uda się złożyć 2-3 pełnoprawne zegarki z nowych projektów.

Trwa wyścig z czasem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My w dziale roczniakowym też się przygotowujemy do pokazania najciekawszych i najstarszych egzemplarzy z różnych fabryk i manufaktur.  

Będą stare samochody i do kompletu stare zegary.  :)

 

Edit. Pokażemy również Atmosy i będzie można się dowiedzieć jak naprawiać i regenerować mieszki. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł, z przyjemnością się wybiorę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super. :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My w dziale roczniakowym też się przygotowujemy do pokazania najciekawszych i najstarszych egzemplarzy z różnych fabryk i manufaktur.  

Będą stare samochody i do kompletu stare zegary.  :)

 

Edit. Pokażemy również Atmosy i będzie można się dowiedzieć jak naprawiać i regenerować mieszki. 

Tak się zastanawiałem czy jakoś uda mi sie wygospodarować czas ale po ostatnich zakupach mój mieszek jest pusty i chętnie sie dowiem jak go zregenerować  :D

A tak poważnie to wiele sobie obiecuję po stoisku z zegarami i po stoisku QV-VC  :)

 

Nie widzę narazie jak można nabyć bilety ale może bliżej maja cos więcej będzie wiadomo.

Chyba że za posrednictwem KMZiZ tez można nabyc  to poprosze o informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się informacja dla pasjonatów, jak będzie zaaranżowana ta 50m2 strefa wypoczynku i swobodnej dyskusji. To tam mają prezentować swoje zegary chłopaki z działu zegarowego. Będą przygotowane jakieś stoliki czy pudła aby poustawiać zegary ? Czy każdy ma przyjechać z własnym stołem ;-) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do biletów - Darek już o tym powiedział tzn. precyzyjnie określił i napisał :

 

"Bilety będą do zakupienia na Warsaw Oldtimer Show https://warsawexpo.e...-zabytkowych-2/

 

Nasze targi są wewnątrz i nie są osobno biletowane "

 

 

Nie będzie żadnych pudeł ani innych takich sprzętów ! Wszystko będzie przygotowane przez organizatora. Roczniaki będą wystawione tak aby cieszyły "oko" wszystkich którzy zawitają do naszej klubowej strefy. Będzie estetycznie i z klasą  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Docierają do nas sygnały zniecierpliwienia ze strony Klubowiczów, że termin targów prawie za rogiem, a wieści o szczegółach prawie nie ma. Do końca tego tygodnia, a najdalej bezpośrednio po bardzo długim weekendzie :) wszystko stanie się jasne. Prawda jest taka, że do czasu uzyskania i skompletowania wszystkich dokumentów nie możemy  nic  oficjalnie mówić. 

 

Nasze targi będą się odbywały przy targach starych samochodów czyli nie będzie to impreza tylko i wyłącznie dla Klubowiczów. Nie będzie też żadnego zapisywania i listy. Będzie to impreza dla wszystkich. Klub jest organizatorem tylko części zegarkowej. Wszyscy nasi wystawcy zostaną w odpowiednim czasie poinformowani o szczegółach technicznych i organizacyjnych dotyczących wjazdu na teren itp. Natomiast Klubowicze mogą uczestniczyć w imprezie na warunkach obowiązujących wszystkich zwiedzających. 

 

W sobotę 13 maja po pierwszym dniu imprezy będzie zorganizowany specjalnie  dla wystawców i sponsorów uroczysty wieczór w którym Klubowicze będą mogli uczestniczyć, ale tylko odpłatnie i tylko w ograniczonym zakresie ilości wolnych miejsc. Ta informacja pewnie nie jest miła dla Was, ale lepiej szczerze o tym powiedzieć aby rozwiać wszelkie niepotrzebne  domysły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez RTK-WGM
      Zarząd Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa, zaprasza na pierwszą edycją wydarzenia o charakterze handlowym „It's All About Watches - Targi zegarmistrzowskie”.
      Wydarzenie będzie miało charakter giełdy zegarów, zegarków oraz narzędzi zegarmistrzowskich, podobnie jak podczas Festiwalu Zegarów i Zegarków "It's All About Watches"
       
      Instytut Europejski / The European Institute
      ul. Piotrkowska 262/264
      90-001 Łódź

      Z wyrazami szacunku
      Prezes SPiRZ - Piotr Łukasiński
       

    • Przez RTK-WGM
      Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
      Adres: Kraków. ul. Galicyjska 9
      Termin: 2022-06-02 - 2022-06-04 w godzinach 10:00 - 18:00
       
      Wystawcami targów są firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej.
       
      Zakres wystawców:
       
      biżuteria złota i srebrna
      biżuteria z bursztynem
      biżuteria z kamieniami szlachetnymi i jubilerskimi
      biżuteria fantazyjna
      kamienie szlachetne
      zegarki i zegary
      półprodukty i półfabrykaty
      opakowania
      narzędzia i maszyny
      stowarzyszenia, organizacje i branżowa prasa
       
    • Przez dariusz chlastawa
      Już w najbliższy weekend od 12 do 13 maja , zapraszamy wszystkich na targi Passion for Watches II edycja, które odbędą się wraz z imprezą Warsaw Oldtimer Show V edycja .
      Targi odbywają się na terenie Ptak Expo w Nadarzynie - jesteśmy w Hali F w sobotę i niedzielę od 10 do 18.
       
      http://oldtimerwarsaw.com/passion-for-watches-ii/
       
      mapki i harmonogram 
       
      http://oldtimerwarsaw.com/wp-content/uploads/2018/05/Harmonogram-i-hali-WOS.pdf  
       
       
      bilety ( zakup bilety na Warsaw Oldtimer ) na calość imprezy wraz z Passion for Watches 
       
      http://oldtimerwarsaw.com/bilety/
       
       
      dojazd   http://oldtimerwarsaw.com/bezplatny-dojazd/
       
    • Przez swiss_made
      Wczoraj pojawił się temat nawiązujący do targów zegarkowych w Monachium i z tąd mój pomysł by założyć ten temat. Sam jestem kolekcjonerem i stale powiększam swoją kolekcje o nowe zegarki w związku, z czym chciałem zapytać forumowiczów o miejsca, czas odbywających się giełd czy innego rodzaju organizowanych spotkań gdzie można kupić coś dla siebie w Polsce jak i w Europie. Byłbym skłonny zorganizować taki wyjazd gdyby ktoś wyraził zainteresowanie. Warto byłoby poszerzyć krąg poszukiwań a nie ograniczać się tylko do allegro. Pochwalcie się, zatem gdzie nabywacie swoje zegareczki kupujac je osobiscie czy za posrednictwem Internetu. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.