Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

Nowa inicjatywa KMZiZ - TARGI ZEGARKOWE

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TigerBear

To jest nas dwóch ;)

Również dostaję uczulenia, jak słyszę "dwutysięczny osiemnasty"...

Troszkę się spóźniłem, ale...

Jestem trzeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie, szacun. Wielki ogrom pracy w organizację. Każdy go widzi.

Super


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie, szacun. Wielki ogrom pracy w organizację. Każdy go widzi.

Super

 

No nie aż tak :) 

 

A na poważnie, oczywiście że robimy błędy, oczywiście że mogłoby być lepiej , szybciej, sprawniej i wogóle ale pamiętajcie prosze ,że jesteśmy tylko ludżmi, którzy muszą to robić w jakimś "wolnym " czasie którego nie ma zbyt wiele

A krytyki i uwag chętnie zawsze słuchamy ,ale rąk do pracy też potrzeba :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: czy jest jakiś plan dnia? Jakieś spotkania,etc. Bo rozumiem, że wystawa jest non stop otwarta.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś? Jak wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziaiaj - wystawa w sumie niewielka, ale było super. Pogadać z właścicielem Balticusa czy pooglądać Balle - świetna rzecz. Do tego dostaniesz magazyn (wydany naprawdę profesjonalnie), poznasz prezesa klubu, i, jeśli lubisz, pooglądasz także sobie old i young timery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w niedzielę. Fajnie że udało się zorganizować targi zegarkowe, ciekawie było porozmawiać i pooglądać czasomierze, szczególnie debiutujące u nas "trytowe" Ball'e . Liczyłem że będzie więcej rodzimych producentów (w końcu jedna z firm mocno oparła swoją kolekcję o legendy motoryzacji, bardzo by pasowała na targach), ale dwóch to też mocna reprezentacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie jakiś oficjalny opis tego co się działo na Targach? Jak kto może to niech wrzuci link do stron - ewentualnie :)

Dziękuję.

 

Mnie niestety nie udało się być - znów rodzina, niestety, takie czasy. Za parę lat jednak odżyję :):):)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez RTK-WGM
      Zarząd Stowarzyszenia Promocji i Rozwoju Zegarmistrzostwa, zaprasza na pierwszą edycją wydarzenia o charakterze handlowym „It's All About Watches - Targi zegarmistrzowskie”.
      Wydarzenie będzie miało charakter giełdy zegarów, zegarków oraz narzędzi zegarmistrzowskich, podobnie jak podczas Festiwalu Zegarów i Zegarków "It's All About Watches"
       
      Instytut Europejski / The European Institute
      ul. Piotrkowska 262/264
      90-001 Łódź

      Z wyrazami szacunku
      Prezes SPiRZ - Piotr Łukasiński
       

    • Przez RTK-WGM
      Miejsce: Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
      Adres: Kraków. ul. Galicyjska 9
      Termin: 2022-06-02 - 2022-06-04 w godzinach 10:00 - 18:00
       
      Wystawcami targów są firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej.
       
      Zakres wystawców:
       
      biżuteria złota i srebrna
      biżuteria z bursztynem
      biżuteria z kamieniami szlachetnymi i jubilerskimi
      biżuteria fantazyjna
      kamienie szlachetne
      zegarki i zegary
      półprodukty i półfabrykaty
      opakowania
      narzędzia i maszyny
      stowarzyszenia, organizacje i branżowa prasa
       
    • Przez dariusz chlastawa
      Już w najbliższy weekend od 12 do 13 maja , zapraszamy wszystkich na targi Passion for Watches II edycja, które odbędą się wraz z imprezą Warsaw Oldtimer Show V edycja .
      Targi odbywają się na terenie Ptak Expo w Nadarzynie - jesteśmy w Hali F w sobotę i niedzielę od 10 do 18.
       
      http://oldtimerwarsaw.com/passion-for-watches-ii/
       
      mapki i harmonogram 
       
      http://oldtimerwarsaw.com/wp-content/uploads/2018/05/Harmonogram-i-hali-WOS.pdf  
       
       
      bilety ( zakup bilety na Warsaw Oldtimer ) na calość imprezy wraz z Passion for Watches 
       
      http://oldtimerwarsaw.com/bilety/
       
       
      dojazd   http://oldtimerwarsaw.com/bezplatny-dojazd/
       
    • Przez swiss_made
      Wczoraj pojawił się temat nawiązujący do targów zegarkowych w Monachium i z tąd mój pomysł by założyć ten temat. Sam jestem kolekcjonerem i stale powiększam swoją kolekcje o nowe zegarki w związku, z czym chciałem zapytać forumowiczów o miejsca, czas odbywających się giełd czy innego rodzaju organizowanych spotkań gdzie można kupić coś dla siebie w Polsce jak i w Europie. Byłbym skłonny zorganizować taki wyjazd gdyby ktoś wyraził zainteresowanie. Warto byłoby poszerzyć krąg poszukiwań a nie ograniczać się tylko do allegro. Pochwalcie się, zatem gdzie nabywacie swoje zegareczki kupujac je osobiscie czy za posrednictwem Internetu. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.