Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eugeniusz Szwed

Warsztaty dla Przedszkolaków 3 / 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem o warsztaty  poprosiły dzieci z warszawskiego Przedszkola nr 47 - "Mali Artyści" z ul. Krochmalnej 1. Dzieciakom się nie odmawia. I tak, wczoraj rano już od 9:30 fantastyczna grupa prowadzona przez Panią Marylę Górecką, szybko dała się wciągnąć w ponad 1,5 godzinną zabawę, której tematem przewodnim był czas i zegarki. Zegarków było bardzo dużo ! Mechaniczne i kwarcowe, budziki, klepsydra, zegarek dla niewidomych, zegarek z funkcją pomiaru temperatury ciała, zegarek ze stoperem i oczywiście niezniszczalny INOX. Dzieci porównywały swoją temperaturę ciała, biegały na czas i bez przerwy zadawały pytania :) INOX był upuszczany na podłogę i zanurzany w dzbanku z wodą. Ten zegarek szczególnie podoba się dzieciom. To co one z nim wyczyniają podczas warsztatów jest chyba ponad testy poligonowe :)

Jeśli ktoś z Klubowiczów ma dzieci w wieku przedszkolnym i chce mieć zegarek do noszenia również podczas zabawy ze swoją pociechą, rekomenduję INOXAa. On przetrwa wszystko :)

 

Tym razem do udziału w warsztatach oprócz zaprzyjaźnionej z Klubem firmy Victorinox i Igora Plucińskiego, przyłączył się butik Hour Passion z Panem Maciejem Bonieckim. Na dużym kartonowym zegarze dzieci uczyły się ustawiać i odczytywać czas. Każde z nich  dostało też na własność mały kartonowy zegar do kontynuowania nauki w domu. A, na koniec naszej wizyty wszystkie dzieci dostały dyplomy i breloczki. Było dużo zabawy, dużo radości i dużo przydatnej wiedzy przekazanej przedszkolakom przez Kasię, Romana i Macieja.

 

Dzisiaj dostałem zdjęcie albumu, który został przygotowany przez "Małych Artystów" jako podziękowanie dla naszej ekipy za wczorajsze warsztaty. Gdy go odbiorę napiszę co jest wewnątrz :)

 

 

 

 

 

 

 

 

post-24159-0-03218700-1490988310_thumb.jpeg

post-24159-0-41049100-1490988350_thumb.jpeg

post-24159-0-94617400-1490988403_thumb.jpg

post-24159-0-75698600-1490988446_thumb.jpeg

post-24159-0-68165100-1490988541_thumb.jpeg

post-24159-0-91519800-1490988585_thumb.jpg

post-24159-0-00800400-1490988713_thumb.jpg

post-24159-0-60597900-1490988735_thumb.jpeg

post-24159-0-69544400-1490988750_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy znowu w akcji, może przystopujcie nieco bo za chwilę ceny zegarków na aukcjach poszybują do nieba... :) Szacunek, fajny projekt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super inicjatywa :)

Sam mam w domu przedszkolaka i to bardzo ciekawego świata, także jestem przekonany, że w jego przedszkolu takie spotkanie mogłoby przebiegać równie ciekawie :)

 

Pozdrawiam


L4.720.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem dzisiaj album, którym dzieci dziękują Kasi, Romanowi, Maćkowi i mnie za wspólną zegarkową zabawę. Każda strona albumu to praca plastyczna jednego z dzieci. Te rysunki i malowanki są fantastyczne np. jest wizerunek pt. "Pani Kasia" albo "zegarek kieszonkowy" albo "budzik"

W przyszłości wszystkie te prace dzieci, również z innych przedszkoli pokażemy na jakimś klubowym spotkaniu. A, będzie co zaprezentować gdyż w "kolejce" czeka już kilka kolejnych placówek z dzieciakami żądnymi zegarkowej wiedzy :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.