Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

RTK-WGM

Spotkanie roczne 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, w tym roku Zarząd próbuje zmienić trochę formułę spotkania rocznego i zaangażować klubowiczów. Myślę że dział radzieckich zegarków to prężnie działająca grupa osób, które ma ciekawe okazy. Warto jest je pokazać i coś o nich powiedzieć. Może ktoś z Was jest chętny do małej prezentacji?

Pozdrawiam Romek


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, nie chcę wytykać palcem ale jest tu kilka imponujących kolekcji :) Mimo wszystko jest to trochę trudu dla wystawiającego :)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trakcie organizowanej w Warszawie Nocy Muzeów będzie wystawa radzieckich zegarków i myślę, że to jest dobra okazja do spotkania, z tym, że właśnie do mnie dotarło, że chyba jednak nie będę mógł przyjechać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, w tym roku Zarząd próbuje zmienić trochę formułę spotkania rocznego i zaangażować klubowiczów. Myślę że dział radzieckich zegarków to prężnie działająca grupa osób, które ma ciekawe okazy. Warto jest je pokazać i coś o nich powiedzieć. Może ktoś z Was jest chętny do małej prezentacji?

 

Pozdrawiam Romek

Romek - albo dostałęś albo dostaniesz pw od Jana - wczoraj o tym rozmawialiśmy  :)

Twoja kolekcja zegarków Enicar na pewno jest godna pokazania.

 

Dodam jeszcze link do tematu   http://zegarkiclub.pl/forum/topic/145624-spotkanie-kmziz-2017/

 

 

Edycja

Oczywiście zachęcam jak najbardziej  do udziału - gdyby ktoś chciał przeprowadzić prezentację prosze o pw  - pokieruję gdzie trzeba  :)

 

W tym roku mamy  noc muzeów 20.05 i organizację wystawy naszego kolegi yorki_man w NSA w Warszawie.

Myślę że już głośno o tym możemy mówić :)  Partnerem wystawy jest  KMZiZ - będzie naprawde dużo ciekawych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trakcie organizowanej w Warszawie Nocy Muzeów będzie wystawa radzieckich zegarków i myślę, że to jest dobra okazja do spotkania, z tym, że właśnie do mnie dotarło, że chyba jednak nie będę mógł przyjechać :(

A gdzie w Warszawie wystawiacie się z tymi radzieckimi zegarkami?


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w Warszawie wystawiacie się z tymi radzieckimi zegarkami?

Chciałbym żeby ktoś z działu radzieckich pokazał swoją kolekcję i opowiedział trochę.

Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym żeby ktoś z działu radzieckich pokazał swoją kolekcję i opowiedział trochę.

Chodzi mi o miejsce wystawy w Noc Muzeów w Warszawie. Czy może to będzie drugie piętro w kamienicy Cechu na Starym Mieście?


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku mamy  noc muzeów 20.05 i organizację wystawy naszego kolegi yorki_man w NSA w Warszawie.

Myślę że już głośno o tym możemy mówić :)  Partnerem wystawy jest  KMZiZ - będzie naprawde dużo ciekawych zegarków.

 

Roman przesadził - to nie moja tylko nasza prezentacja ;) - ja mam same popularesy, taki jeden gość z Puław przywiezie piękne sztuki :D

 

Chodzi mi o miejsce wystawy w Noc Muzeów w Warszawie. Czy może to będzie drugie piętro w kamienicy Cechu na Starym Mieście?

 

Nie - to będzie sala w budynku NSA przy ul. Boduena 3/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman przesadził - to nie moja tylko nasza prezentacja ;) -

 

Grzegorz - ja rzadko przesadzam. 

Napisałem - zgodnie z prawdą, że organizacja to Twoja inicjatywa   :)

 

Miejsce i czas :

Noc muzeów - 20.05.2017r , miejsce - Naczelny Sąd Administracyjny, sala...? Godzina.....?

Tytuł wystawy "Czasy minione - wystawa zegarków mechanicznych zza Żelaznej Kurtyny"

 

Uzupełni Grzegorz - ja wiem tyle ile mi napisze czasami  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noc muzeów - 20.05.2017r ,


miejsce - Naczelny Sąd Administracyjny, sala biblioteczna,  Godzina 15 - 24


Tytuł wystawy "Czasy minione - wystawa zegarków mechanicznych zza Żelaznej Kurtyny"


 


Pełny program też wrzucę, ale dla zegarkomaniaków zegarki będą główną atrakcją ;)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy znajdzie się jakiś chętny(a) (ochotnik - ochotnicy) na pokazanie rzemiosła radzieckiego na spotkaniu corocznym? Przecież jest tyle pięknych kolekcji! Jest co pokazać i jest co opowiadać!

 

Podzielcie się z innymi.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy znajdzie się jakiś chętny(a) (ochotnik - ochotnicy) na pokazanie rzemiosła radzieckiego na spotkaniu corocznym? Przecież jest tyle pięknych kolekcji! Jest co pokazać i jest co opowiadać!

 

Podzielcie się z innymi.

Z tego co wiem to na ten rok jest przygotowywana prezentacja vintage ale zegarków szwajcarskich :)

Radzieckie może będą w przyszłym roku jak temat chwyci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że drugi panel można poświęcić Radzieckim zegarkom. Jest tego materiału tyle że można co roku coś przygotować.

 

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację ale wiesz jak Jan planuje to czasowo a przecież to i tak będzie inauguracja tego typu prezentacji.

Niestety musi sie też znaleźć czas na marketing czyli na współczesne zegarki i ich prezentacje.

Wiem też, że planuje cos jeszcze nowego ale o tym to juz pewnie w oficjalnej agendzie będzie.

O ile wypali - a warto by było  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgrzewka przed spotkaniem rocznym: Warszawa, Boduena 3/5, godz. 15-24

 

NOC%20MUZEW1_zpsr4exabg1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus !!!

Warszawa daleko  -_-  fajne spotkania tam sobie robicie  :(  szkoda że ponad pińcet mam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus !!!

Warszawa daleko  -_-  fajne spotkania tam sobie robicie  :(  szkoda że ponad pińcet mam 

Dokładnie. Ja też :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja już doczać się nie mogę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do lamentu z Podkarpacia. Daleko, a w dodatku komunię mam w najbliższej rodzinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że dojadę to tylko 100km

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - gdzie Wy mieszkacie?

Mało jest miejsc w Polsce z których jest 500km do Warszawy :D

 

Ja mam 120 to sobie przyjadę :)

Roman, trochę mnie zawstydziłeś bo ja też daleko nie mam... Więc i ja się pojawię prawdopodobnie z kolegą Łukaszem vel Krokodylem. Chyba że ktoś jeszcze ktoś z podlasia chce się podłączyć w obie strony :)

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.