Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

destiny

Casio Edifice ECW-M300E

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie nie polecam serwisu Elka na Krowoderskiej w Krakowie, dziękuję ślicznie ze porysowanie całej koperty, a szkiełka prócz porysowania to również ukruszenia. A tylko wymiana baterii i naprawa teleskopu. Wasze szczęście że nie odbierałem osobiście, bo bym chyba w twarz nim cisnął Wam w podzięce.

 

 

Prawie 5 letni zegarek Casio Edifice Tough Solar WaveCeptor ECW-M300E. Chciałbym się zapytać o możliwość wymiany szkiełka (jeżeli jest zamiennik szafirowy, to na taki najlepiej), sprawdzeniu zegarka po partaczach (koperta w 2 miejscach od spodu to nie ma już rys, a wręcz dwa wgłębienia lekkie, profesjonalny demontaż, jeszcze upierdzielona w miejscu łączenia i uszczelniania). Serwis sprawdzony, byle w Polsce, miasto obojętnie, mogę nawet pojechać osobiście...zna ktoś taki ?

 

Prezent na 21-sze urodziny, ''trochę'' mi na nim zależy...

 

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Petru23
      Mam nowego Elements ale ma jedną istotną wadę. Ze względu na kształt koperty (spodu) i rozmiar koronki potrafi się ona (koronka) wysunąć podczas noszenia. Zahaczy o ubranie, mankiet czy cokolwiek. Problem dotyczy m.in. Beringa o podobnym kształcie koperty.
       
      Pytanie, czy jest możliwość jej wymiany i czy zegarmajster to powinien zrobić. Jaki może być koszt? Oddać raczej go nie oddam (skróciłem bransoletę).
       
       
       

    • Przez Feymozim
      Naprawa Tag Heuer'a  Fotki poniżej 

    • Przez Feymozim
      Niestety zegarek trafił do mnie z innego zakładu po rzekomym serwisie, plusem jest to że nic nie ruszył to nie miał okazji niczego uszkodzić  
      Naprawa Seiko na mechanizmie 4R35B

    • Przez CebulaNet
      Witam.
       
      Jak mogę wyjąć baterię z zegarka Longines VHP ze zdjęcia? Bateria jest w plastykowym koszyczku i nie wiem jak wyjąć ten koszyczek lub samą baterię z zegarka. Metalowe elementy którymi koszyczek jest przytwierdzony do mechanizmu nie wyglądają mi na śrubki więc odkręcić się ich raczej nie da.
      Pomoże ktoś?
       
      Dodam jedynie, że nie jestem zegarmistrzem więc poprosiłbym o porady jak dla kompletnego laika na poziomie pre-beginner.

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.