Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Friedrich

Korekta położenia wskazówek chronografu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Otóż próbuję dobrać się w końcu do jakiegoś dobrego egzemplarza SEIKO SKS515P1 (ciężko dostępny, bardzo mi na nim zależy) i po 3-ciej wymianie w sklepie happytime (szczerze nie polecam) dałem sobie z nimi spokój i będę ubiegał się o zwrot kasy. Z tego co widzę, jest on jeszcze dostępny w creationwatches.com i zaryzykuję kupując właśnie tam, jednakże przy okazji oględzin trzech różnych egzemplarzy (tak w zasadzie dwóch) rzuciła mi się o oczy "wada" widoczna na środku ZDJĘCIA - niewycentrowane wskazówki od chronografu (pierwszy egz. miał je idealnie, więc wiem że "morzna"). 

 

Zamawiając z creationwatches wymiana będzie nieopłacalna, więc zakładając, że wszystko będzie z nim ok, to czy można u zegarmistrza wycentrować te wskazówki nie uszkadzając zegarka i zachowując gwarancję? - Te wskazówki naprawdę kolą mnie w oczy.

 

 

Z góry Dzięki.


"Tick Tick Tick, that's the sound of your life running out..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że nie wiesz, że te wskazówki pozucjonuje się funkcji przycisków zegarka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przesunięcie wynosi równą sekundę - zgoda. Na zdjęciu wyraźnie widać, że jest ono równe 1/2 sekundy, więc próbując to skorygować przyciskami wychodzi mi tak jak jest teraz, albo 1/2 sek. przed 60-tką.


"Tick Tick Tick, that's the sound of your life running out..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tarant3

Niestety. Przy takim współczynniku upierdliwości (daruj to określenie, ja też tak mam), to nie jest zegarek dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że to jedyny model, który spełnia moje wymagania i mi się podoba w cenie <600zł. Przeglądałem Orienty (mam FUG1R003W6 na inne okazje), Seiko, CItizeny, Atlantici, Certiny, Adriatici i nic ciekawego nie znalazłem. To musi być ten!  :lol:


"Tick Tick Tick, that's the sound of your life running out..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam na poważnie, czy jest taka możliwość? Ile może takie coś kosztować?


"Tick Tick Tick, that's the sound of your life running out..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam na poważnie, czy jest taka możliwość? Ile może takie coś kosztować?

Jest a kosztować powinna niewiele, tyle co 3/4 wódki, tylko jak się nie ma dobrego zegarmistrza, to często poprawianie takich pierdół kończy się porysowaniem dekla, paluchami i kurzem pod szkłem i na tarczy,

Proponuję zrobić to dopiero przy pierwszej wymianie baterii ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Burns

 

Dzięki. Właśnie o taką odpowiedź mi chodziło. Mogę zatem spać spokojnie. ;)


"Tick Tick Tick, that's the sound of your life running out..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.