Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

franek12

SKX031 i szlif słoneczny?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Poszukuję tarczy ze szlifem słonecznym do Seiko SKX031. Najlepiej niebieskiej bądź czarnej, ktoś wie pod jakim adresem mogę ją znaleźć?

Czy tarcza od Seiko SNZF17K1 będzie pasować?

Wpadłem również na zdjęcie takiej oto tarczy. Z jakiego to modelu? Czy pasowałaby do SKX031/SNZF17K1?

7073293505_028655f1f5_b.jpg

 

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez lysolek007
      Więc jak w temacie koleżanki i koledzy 
      '' Pomarańczowa tarcza energii dostarcza'' 🍊🍊🍊 
       
      Pokazujemy tutaj wyłącznie pomarańczowe tarczę  🍊⌚📸👌 

       
       





    • Przez Flapi
      Dzień dobry, witam serdecznie.
       
      Chciałbym przedstawić forumowiczom, swoje prace, prosić o opinię co sądzicie o takim pomyśle, a może ktoś chciałbym mieć takie cacko... Do sedna.
       
      Jako pasjonat zegarków, uzbierałem już swoją jakaś kolekcję i stwierdziłem, że fajnie byłoby mieć również w niej takie zegarki,  które wiem że albo nigdy u nikogo innego nie spotkam, albo ktoś ma taki sam gust jak mój 😉
       
      A może mieliście kiedyś tak jak ja, że bardzo podobał Wam się dany model zegarka, ale jeden mały detal bym zmienił...
       
      Zacząłem budować od 0, jak również przerabiać gotowe już zegarki, ulepszając je i dostosowując do swoich upodobań...
       
      Wstawiam kilka zdjęć, niezbyt skomplikowanych modów.
       
      Pozdrawiam.
      F.



    • Przez boski
      Witam,
      czym przykleić wkładkę bezela, żeby można ją było w miarę łatwo zdemontować w przypadku chęci zmiany na inną?
      Widziałem samoprzylepne taśmy 3M, jednak potrzebuję sprawę załatwić w miarę szybko. Jaki klej polecacie?
       
      P.S. Chętnie odkupię owe krążki z taśmy 3M w ilości kilku sztuk.
    • Przez SkrzypPolny
      Cześć!

       

      Chciałbym zaprezentować jeden z moich złożonych od podstaw zegarków, modów, customów, zwał jak chciał. Obecnie jest już trochę w innej formie (ale nie o tym dzisiaj).

      Mimo, że jestem w obozie wielbicieli Seiko, to zdarza mi się coś samemu podłubać, coby "poprawić fabrykę". 

      Żeby nie spisywać litanii, bo nikt takich tekstów chyba czytać nie lubi: zależało mi na utrzymaniu estetyki Seiko, tj. zegarek budowałem z myślą "ma być tak, jak mogłoby to wyjść z fabryki".

      Nie ukrywam, że podobają mi się divery Grand Seiko, więc trochę się też nimi zainspirowałem.

      Z ciekawszych części:

      Tarcza - pochodzi z modelu SRPD45, limitowanego w liczbie 1800 sztuk. Docelowo tylko na rynek azjatycki.
      Koperta - aftermarket, wymiary 1:1, został też dodany zawór helowy, oczywiście nie atrapa, prawdziwy
      Wskazówki - aftermarket, w stylu tych w diverach GS
      Insert - 12h, ceramiczny, z lumą
      Bezel - aftermarket
      Szkło - szafirowe double-dome, z powłoką antyrefleksyjną
      Chapter ring - szczotkowana stal
      Koronka - z logiem "S" wypełnionym lumą 
      Zegarek pracuje na mechanizmie NH36 od Seiko. Zapraszam do komentarzy, opinii, jeśli się spodoba to podzielę się też innymi moimi wynalazkami. 

       



       

       



       

       



       

       



       

       



       

       



       

       



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.