Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zielony

TAG Formula1 Quartz - warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Mam mocno mieszane uczucia, co do  takiego cudeńka:

https://www.tagheuer.com/en-us/watches/tag-heuer-formula-1-chronograph-43-mm-caz1014-fc8196

 

tag-heuer-formula-1-blue-chronograph-men

 

Zegarek juz mierzony i wygląda rewelacyjnie, tylko wciąż... to kwarc :) Miał już ktoś styczność kwarcowymi TAG'ami - warto?

 

A dla żony:

 

f1d96d215.jpg

 

I znów dylemat, kwarc?

 

Przeszukałem forum i zgadzam się, że automaty mają duszę itd., mam już automat i zastanawiam się nad czymś bardziej weekendowym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarce mają swoje plusy, to że mechanik ma 'duszę', nie znaczy że kwarc jest 'be', ale akurat cena tego Taga to moim zdaniem trochę przeginka. Tylko kto bogatemu zabroni :lol:

Jeśli to Twój wymarzony, bardzo Ci się podoba i śpisz na forsie, to go weź - na pewno będziesz zadowolony, raczej problemów nie powinno być żadnych. Jeśli nie - to rozeznaj się w rynku - według mnie można znaleźć coś ciekawszego - bez względu na to czy ma to być kwarc czy mechanik.

 

A dla żony, jeśli nie jest jakoś wyjątkowo rozeznana w temacie, to kwarc dobrej marki będzie najlepszy. Z mojego doświadczenia wynika, że kobiety najbardziej zwracają uwagę na wygląd, więc najlepiej wziąć to co uważają za najpiękniejsze, i druga sprawa - ważna jest dla nich bezproblemowość, a o mechanika trzeba dbać B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że warto z praktycznym parametrami (200m), Formuła wygląda rasowo i sportowo zwłaszcza z tym paskiem NATO chociaż ja bym na Twoim miejscu kupił na bransolecie i dokupil pasek albo zamiennik

 

A co do kobiet i kwarcow to myślę że to najlepsza opcja bo wtedy masz bezobslugowy zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o nim myślałem.... widziałem go w Kruku za ok 5 tys a jeszcze chcieli dać 5% rabatu. za 900 można było zamówić bransoletę

 

Wziąłem formula 1 też kwarca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupione dwa - szczęście żony i mój uśmiech :) następny za 3 lata, a marzenie to Jaeger LeCoultre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Michal_1985
      Witam, jestem zainteresowany zakupem TH jak w temacie. 
      Jeśli ktoś myśli o sprzedaży to chętnie omówię tą kwestię
      Jesli ktos moze polecić miejsce, w którym mógłbym zakupić taki zegarek to chętnie skorzystam.
       
      Pozdrawiam 
      Michał 
    • Przez Stan_101
      Sprzedam Tag Heuer Carrera CAR2014.BA0799 bardzo mało używany.

      Zegarek kupiony w styczniu 2020 r. Sprzedaję z całym kompletem, tj. kartonik, pudełko, książeczki, ogniwa do bransolety.
       
      Carrere nosiłem sporadycznie, tylko w weekendy na zmianę z 2 innymi automatami. 
       
      Stan oceniam na 8,5/10. Posiada bardzo delikatne ślady użytkowania, jedynie jakieś włoskowate mikroryski na gładkich powierzchniach. Szkło czyste, bransoleta w super stanie,  starałem się wszystko pokazać na zdjęciach. Antyrefleks w tym zegarku jest świetny. Zegarek na żywo robi "robotę" 
       
       
      Cena: 9 700 zł.
       













    • Przez Stan_101
      Sprzedam Tag Heuer Carrera CAR2014.BA0799 bardzo mało używany.

      Zegarek kupiony w styczniu 2020 r. Sprzedaję z całym kompletem, tj. kartonik, pudełko, książeczki, ogniwa do bransolety.
       
      Carrere nosiłem sporadycznie, tylko w weekendy na zmianę z 2 innymi automatami. 
       
      Stan oceniam na 8,5/10. Posiada bardzo delikatne ślady użytkowania, jedynie jakieś włoskowate mikroryski na gładkich powierzchniach. Szkło czyste, bransoleta w super stanie, nie ma nawet za bardzo śladów od desk divingu,  starałem się wszystko pokazać na zdjęciach. Antyrefleks w tym zegarku jest świetny. Zegarek na żywo robi "robotę"
       
       
      Cena: 10 500 zł.
       













    • Przez Stan_101
      Sprzedam Tag Heuer Carrera CAR2014.BA0799 bardzo mało używany.

      Zegarek kupiony w styczniu 2020 r. Sprzedaję z całym kompletem, tj. kartonik, pudełko, książeczki, ogniwa do bransolety.
       
      Carrere nosiłem sporadycznie, tylko w weekendy na zmianę z 2 innymi automatami. 
       
      Stan oceniam na 8,5/10. Posiada bardzo delikatne ślady użytkowania, jedynie jakieś włoskowate mikroryski na gładkich powierzchniach. Szkło czyste, bransoleta w super stanie, nie ma nawet za bardzo śladów od desk divingu,  starałem się wszystko pokazać na zdjęciach. Antyrefleks w tym zegarku jest świetny. Zegarek na żywo robi "robotę"
       
       
      Cena: 10 500 zł.
       













    • Przez Stan_101
      Sprzedam Tag Heuer Carrera CAR2014.BA0799 bardzo mało używany.

      Zegarek kupiony w styczniu 2020 r. Sprzedaję z całym kompletem, tj. kartonik, pudełko, książeczki, ogniwa do bransolety.
       
      Carrere nosiłem sporadycznie, tylko w weekendy na zmianę z 2 innymi automatami. 
       
      Stan oceniam na 8,5/10. Posiada bardzo delikatne ślady użytkowania, jedynie jakieś włoskowate mikroryski na gładkich powierzchniach. Szkło czyste, bransoleta w super stanie, nie ma nawet za bardzo śladów od desk divingu,  starałem się wszystko pokazać na zdjęciach. Antyrefleks w tym zegarku jest świetny. Zegarek na żywo robi "robotę"
       
       
      Cena: 10 500 zł.
       













×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.