Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

ale jak toto działa? Pokazuje czas w systemie 12, czy 24? A jak gmt, 12, 24? Weź, napisz szczegółowo, może bym się skusił...? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak toto działa? Pokazuje czas w systemie 12, czy 24? A jak gmt, 12, 24? Weź, napisz szczegółowo, może bym się skusił...?

Wskazówki godzinowa i minutowa tradycyjnie (12h), a GMT 24h (jeden pełny obrót na dobę). I to ma tylko 44mm i 12mm grubości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to poczekam aż większy zrobią. Chyba, że Piotrek będzie szybszy.

 

Nic nie mówiłem... :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, to poczekam aż większy zrobią. Chyba, że Piotrek będzie szybszy.

 

 

 

Piotrek to jak ta baba , ma okresy załamania , znów ma doła de7504d2f74fe301236e3017fe83630a.jpg50605b25e0863d92065526babf12df1a.jpge0fd5a0396f37f7d2d911ff91c87e5c1.jpg

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doła, nie doła, zegarki zajebbiste! I widzę, że skręcane na imbus bary wchodzą do standardu. To IMO samo w sobie podnosi półkę.

Ja nic nie pokażę, bo na nartach jestem i mam na łapie kfarca f stali :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

New

post-33375-0-66767100-1579868094_thumb.jpeg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sense ?


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, bo koperta wygląda jakby wcale nie była z brązu, szarawa jakaś taka jak z tytanu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, fajny sekundnik. Tarcza i wskazy też fajnie zgrane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to masz rację.... jutro pyknę w lepszym świetle.


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękności pokazujecie.

A ja myślę gdzie nowe gacie od @gripen założyć.

post-92558-1579898304,3604_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abir masz fajną kolekcje wrzuć wszystko na jednej fotce.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Przeglądam wątek i coraz bardziej jestem przekonany do zegarka w brązie. Ze względu na ograniczony budżet powiedzcie ile musiał bym położyć pieniądza za najtańszy brąz nie chińczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abir masz fajną kolekcje wrzuć wszystko na jednej fotce.

Dziękuję, rozumiem, że chodzi o sztuki w brązie? . A jest tu kilku kolegów z lepszymi zbiorami :)

Na chwilę obecną wygląda to tak. Zdjęcie z telefonu, ale sądzę że jest na tyle wyraźne aby rozpoznać modele

post-92558-1580036514,7521_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Przeglądam wątek i coraz bardziej jestem przekonany do zegarka w brązie. Ze względu na ograniczony budżet powiedzcie ile musiał bym położyć pieniądza za najtańszy brąz nie chińczyk.

Minimum 1500, ale raczej bliżej 2000, bo większość trzeba ściągać zza granicy, więc dochodzą dodatkowe opłaty.

Wpisz w Google "cheapest bronze watches", czy coś podobnego i znajdziesz trochę propozycji.

Na forum ktoś sprzedaje Glycine Combat Sub za 2200. Dobra cena.

Edytowane przez koorchuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Przeglądam wątek i coraz bardziej jestem przekonany do zegarka w brązie. Ze względu na ograniczony budżet powiedzcie ile musiał bym położyć pieniądza za najtańszy brąz nie chińczyk.

czemu nie chińczyk?

czy chodzi ci zatem o tanie marki europejskie? czy mogą być z całego świata, tylko nie chińczyk?

to wazne przy kalkulacji ceny, bo jak napisał kolega wyżej mogą dochodzić dodatkowe opłaty około 23 - 25% wartości zegarka.

najtaniej to chyba dostaniesz TC9 lub naszego żabola od gerlacha. bez opłati z europy.

czy będziesz zadowolony z jakości TC9 nie wiem, ale chcesz tanio. w związku z tym jakość jest tematem wtórnym dla ciebie

Minimum 1500, ale raczej bliżej 2000

to by tak mniej więcej było jak piszesz


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abir świetna kolekcja :-) ! Masz też duże wyczucie do pasków, grają bardzo dobrze.

 

Przy okazji wielkie dzięki za dobre, poglądowe zdjęcie kilku interesujących mnie modeli. Pomijając grubość:

  • Okazuje się, że Młotek wcale nie jest taki duży, jak go malują - optycznie niewiele większy od niedużego wg mnie Miecznika.
  • Northstar też nie wygląda na swoje "subtelne" 40mm, bliżej mu do 42mm.
  • Samui - tu też zaskoczenie: wg specyfikacji 42mm, ale koperta powiększa go do co najmniej 44mm.

 

Pozwolisz, że zabiorę sobie tę fotkę jako ściągawkę ;-) ?

 

Edyta: Ventus 40mm nie 41mm

Edytowane przez Litus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abir super kolekcja ciekawszej nie widziałem. Gratuluję a teraz daj w stali zdjęcie to już pewnie zamknę się w sobie....


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abir świetna kolekcja :-) ! Masz też duże wyczucie do pasków, grają bardzo dobrze.

 

Pozwolisz, że zabiorę sobie tę fotkę jako ściągawkę ;-) ?

lubię paski. wszystkie oprócz ventusa i chyba HH, wykonał kolega gripen :)

oczywiście możesz sobie zabrać fotkę :)

 

Abir, świetna kolekcja, trochę już masz tego brązu.

Robert, było trochę więcej. Trzeba było przyjść po rozum do głowy i kilka modeli poszło cieszyć nowych nabywców. Ale w lutym znów coś nowego przyjedzie :rolleyes:

 

Abir super kolekcja ciekawszej nie widziałem. Gratuluję a teraz daj w stali zdjęcie to już pewnie zamknę się w sobie....

mam nadzieję, że koledzy wybaczą tę niegrzeczność w brąz wątku. ale dla kolegi i ciągłości rozmowy załączę jedno stalowe zdjęcie. w stali to takie popierdółki, ale bardzo je lubię i często zmieniam z brązem  /też ostatnio zmniejszyłem ich ilość i odsprzedałem kilka sztuk. najbardziej żałuję zodiac super sea wolf 68/.

tu też wszystkie paski oprócz amfibii wykonał kolega gripen

Już nie chciało mi się wyciągać z pudełka, przepraszam

post-92558-1580050141,9715_thumb.jpg

Edytowane przez abir

Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilka ofert i jednak poza moim zasięgiem. Inaczej, w zasięgu są ale byłbym w domu zabity. Pozostają mali przyjaciele z Azji. Może ktoś napisać na co warto zerknąć z Ali. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem kilka ofert i jednak poza moim zasięgiem. Inaczej, w zasięgu są ale byłbym w domu zabity. Pozostają mali przyjaciele z Azji. Może ktoś napisać na co warto zerknąć z Ali. Z góry dziękuję.

san martin


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.