Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Brąz i miedź .... :)

Miłośnicy zegarkow innych niż wszystkie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3383 odpowiedzi w tym temacie

#3381 abir

abir
  • Użytkownik
  • 882 postów

Napisano dziś, 16:28

Rafał
Jakoś nie bardzo moge się z tym zgodzić Kupując Bambino ( zresztą bardzo mi się podoba ten zegar ) i kiedyś któryś z modeli zakupie to wiesz , że kupujesz zegarek z masowej produkcji. W mojej opini kupując zegarek z jakiegoś micro brand , który jest limitowany powiedzmy do 100 szt. nabywasz coś powiedzmy wyjątkowego , czasem zapisujesz się na listę , czekasz pół roku albo dłuzej , jak nie masz szczęścia szukasz z drugiej ręki , płacisz jak za zboże i nagle bum !!! Po dwuch czy trzech miesiącach firma wypuszcza reedycje za pół ceny , którą Ty dałeś to może wkurzyć.
Wiem , nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu ale można czuć się oszukanym. Już nawet nie chodzi o to , że się straciło ( jeszcze na żadnym zegarku nie zarobiłem ) ale o fakt , że firma Cię poniekąd oszukała.

Piotrek,

źle mnie zrozumiałeś. info o limitacji na pierwszą sprzedaż, a potem następne serie po 100, 80 sztuk to rzeczywiście kpina z klientów. kupując zegarek za 600-800$ w limitacji spodziewasz się rzeczywiście że nie będzie ich więcej... nigdy więcej. potem jak widzisz, że trzeci lub czwarty rzut jest za pół ceny (350$ - to ja :rolleyes: ) to można się usztywnić jak "widły w gnoju". też miałbym kwaśny posmak w ustach widząc taką ofertę

mój wpis dotyczył zdania kolegi Maxim:

...Ja już tak mam że coś musi być ograniczone w dostępie to wtedy ma jakąś wartość dodaną....

nie zwracam uwagi na limitację (może zwracam, ale jako temat drugorzędny, nie jest to konieczne kryterium zakupu zegarka), najpierw jest iskra w głowie i myśl - to mój styl, będzie fajnie go mieć. i jak mnie stać to kupuję i cieszę się nim nie zwracając uwagi czy zrobiono go w 50 sztukach czy w 50 mln sztuk w 4 edycjach

• 0

#3382 Thomas666

Thomas666
  • Użytkownik
  • 1485 postów
  • Gadu-Gadu: 1580234

Napisano dziś, 17:48

Edit
Tomek , fajnie to wygląda. Ale to już chyba nie po occie i kredzie ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Najpierw elektroliza i trawienie w kwasie siarkowym, potem ocet i kreda B)

• 0

#3383 piotrek39

piotrek39
  • Użytkownik
  • 2681 postów

Napisano dziś, 18:33

Najpierw elektroliza i trawienie w kwasie siarkowym, potem ocet i kreda B)

Kuźwa i taki kolor wyszedł ? Jak po amoni , przy czym bezpieczniej. Brawo !!!

Edit
Zapomniałem o kwasie siarkowym to już mało bezpieczne

Sent from my iPhone using Tapatalk

Użytkownik piotrek39 edytował ten post dziś, 18:35

• 0

#3384 Thomas666

Thomas666
  • Użytkownik
  • 1485 postów
  • Gadu-Gadu: 1580234

Napisano dziś, 20:58

Ale po kwasie szybka kąpiel w ludwiku dla zobojętnienia.

A tymczasem:

44068508544_0252f7cc7d_c.jpg

44788197691_4021b75042_c.jpg

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych