Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak to określić, zbyt epicki dla mnie ten san martin.

ale ta ma makara, kurcze interesuje mnie. choć nie powinna - finanse.

macie doświadczenie z nią?, są dwa kolory tarczy brąz i niebieski. który jest bardziej pasujący? ze zdjęć jakie znalazłem to niebieski taki blady lekko, a ten brąz ciekawy?

coś doradzicie?


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, dla mnie niestety za mały. Ale mam inny tej marki, dobrze wykonany i można przy zakupie sporo opcji wybrać, rodzaj wskazówek, kolor i rodzaj tarczy, nawet jest wybór między brązem a fosforobrązem i stalą a tytanem w materiale dekla - wszystko bez dopłat. Można nawet sobie zawinszować etę, seagulla i jeszcze coś tam. Ogólnie polecam.

Masz może jakiś bezpośredni link do nich. Znalazłem ich na taobao , jednak przy próbie płatności nie ma tłumaczenia na angielski a ichnich znaczków za cholerę nie pojmuje :)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slaw, niestety tylko taobao, ale ja podpierałem się tłumaczem google. Daje radę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

makary w brązie już nie ma.  :(


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek , dzięki. Będę musiał to jakoś rozgryźć.

 

A ze Makary nie ma .....wcale mnie to nie dziwi. Za taka kwotę ....


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę jak na meczu Gołoty. Musiałem wyjść z domu na godzinkę. Jak wróciłem przymierzam się do transakcji kupna sprzedaży i co? I pokazuje mi że brąz jest niedostępny. Inne kolory nie gadają do mnie.

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie doczytałem... :( To dobrze, bo trzeba byłoby budżet napinać

Mają słabą lumę na bezelu i wszystkim rusza się bezel,i nie chodzi o poprawny ruch obrotowy. Poza tym mogą mieć paprochy pod szkłem lub szafirową wkładką bezela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość k-kapusta

Polecam Makary-swietnie wykonane ,i cena przystępna...po prostu mają swój klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegar był już wcześniej na bazaru. Brałbym od razu gdyby nie ta tarcza. Ten odcień niebieskiego dyskwalifikuje u mnie każdy zegar. Dla mnie ten kolor psuje rasowy sikor

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka

Panowie, jakie plany zakupowe macie na 2018?

Pytasz pewnie w temacie brązu?

Narval seven, AVI 8, może jeszcze coś będzie na MD lub wyprzedaże. Jeden brąz na pewno będzie w 2018. Ambitnie chciałbym więcej

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie planuję, u mnie spontan, co się trafi i wpadnie w oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas czekam myśle że na dniach dojdzie https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F272991947532

Co ciekawe można kupić ten zegar za trochę niższą cenę z Ronda qwaprdz w środku

 

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F273005010018

A tymczasem ten i -20 stopni 220c463cdfc7b4007802c3197ecf0823.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dziś:

8f551a21b705a975efbea2bc2ae3e14e.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

I sie doczekałem jest lepiej niż myślałem zegar świetny i wykonanie wysoki poziom Jestem zadowolony z zakupu. ee899e6ff43d41a2a27c471ef294bce6.jpg93dd8d7b2d3d7ed5e619439d00543779.jpgab28aac2dd3a5201fb9bd987469da3cf.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20180105/24440dccdb6470b9621a2e972https://uploads.tapatalk-cdn./

690a25677e67b0c7c6e3faea73ee35a8.jpg

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez piotrek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie takie masywne, z miedzi/brązu zegarki jak wasze, problem w tym że nie mam takiego budżetu. Czy są jakieś modele do 1000 zł?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoretto wala się po bazarku za tysiaka, linkowałem na poprzedniej stronie...

 

Piotrek, dawaj więcej! Dekiel, koronka, nadgarstkowe... Fajny-fajny-fajny!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Thomas

Koronka zakręcana choć wodoszczelność nie powala lecz za 400$ nie ma co się cudów spodziewać jest naprawdę pożądanie wykonany plus prezent w postaci dodatkowego paska. e904b4457f871d21896ebd92a5a7674d.jpg3a5dcd1e4221ac3f7c12c2e4991a69cf.jpgdeff7b38c70f4ee6becd095658627643.jpgb650f5cc168ff20c2a2c658b0a7c06f9.jpg56e37e438aa2614f1810f2ecf27d81ac.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.