Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
P10TR

Klub G1098 (NATO)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kowal_86

Super jest bo długi, lubię jak da się zrobić tę pętelkę na końcu paska.

Patrzyłem na ich stronę i już prawie kliknąłem zakup, ale koszt wysyłki to połowa wartości paska :(

 

P.S. Masz bardzo ładny zegarek ;) Flieger bez logo i daty to jest to!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz pora na ZULUDIVER Seat Belt NATO w kolorze Desert Sand. Niewielka grubość 1.1 mm, miła faktura i co najważniejsze dobrze trzyma zegarek. Klamerki eleganckie, dobrej jakości. Na razie nie porównuje z innymi, bo to moje pierwsze takie NATO. Generalnie na +!

Tak prezentuje się z Alpinistem. :-)

 

 

 

 

post-100313-0-88499700-1517816685_thumb.jpg

post-100313-0-38884400-1517816707_thumb.jpg

post-100313-0-75988800-1517816727_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem 3 sztuki z BluShark'a na 24mm (Black, Army Green i Burnt Umber). Docelowo chcę zatrzymać 1 (czarny) lub 2 (brązowy), więc reszta zapewne wyląduje na bazarku za jakiś czas. 

Jakoś nie doczytałem - jak rzeczywiście długo frunie od nich przesyłka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem 3 sztuki z BluShark'a na 24mm (Black, Army Green i Burnt Umber). Docelowo chcę zatrzymać 1 (czarny) lub 2 (brązowy), więc reszta zapewne wyląduje na bazarku za jakiś czas.

Jakoś nie doczytałem - jak rzeczywiście długo frunie od nich przesyłka?

do mnie szła tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie najlepiej zakupić nato ?

Allegro czy polecacie jakiś sklep ?

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gdzie najlepiej zakupić nato ?

Allegro czy polecacie jakiś sklep ?

Z góry dzięki :)

Linki masz w tym wątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie szła tydzień.

 

Paczka z BluShark-a idzie dokładnie 14 dni z Chicago.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 dni? Piechota te paski niosa? ;-) Dziekuje za info. W Polsce nie ma ich chyba w sprzedaży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

14 dni? Piechota te paski niosa? ;-) Dziekuje za info. W Polsce nie ma ich chyba w sprzedaży?

na forum masz dosyć duży wybór. ludzie kupują dodatkowy pasek żeby nie płacić za wysyłkę.

 

ps - sprzedam alphashark, 22 mm, bond, czarna klamra

ps 2 - do mnie przesyła szła 7 czy 8 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was posiada paski typu strong od watchtime24.pl? Zakupiłem tam mój pierwszy pasek NATO i jest dość miękki i wiotki, grubość 1mm. Też macie takie?Czy paski strong powinny być grubsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki, a właściwie to prośba o radę :)

 

Na co dzień noszę budżetowego Lorusa na bransolecie i jest to mój jedyny zegarek. Postanowiłem coś zmienić i zastanawiam się nad nato. Tylko czy tego typu paski pasują to takiego czasomierza?

RS957AX9_4m.jpg

Są jakieś "zasady doboru", czy kierować się wyłącznie gustem i to, czy dany pasek podoba się? Jeśli już miałbym coś wybrać, to co byście polecili? Celuje w cały czarny, lub czarny z delikatnym czerwonym akcentem pod kolor wskazówki sekundnika, dobry pomysł?

 

I czy ewentualnie jest jakaś alternatywa z mniej masywnymi sprzączkami niż w nato?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki, a właściwie to prośba o radę :)

 

Na co dzień noszę budżetowego Lorusa na bransolecie i jest to mój jedyny zegarek. Postanowiłem coś zmienić i zastanawiam się nad nato. Tylko czy tego typu paski pasują to takiego czasomierza?

RS957AX9_4m.jpg

Są jakieś "zasady doboru", czy kierować się wyłącznie gustem i to, czy dany pasek podoba się? Jeśli już miałbym coś wybrać, to co byście polecili? Celuje w cały czarny, lub czarny z delikatnym czerwonym akcentem pod kolor wskazówki sekundnika, dobry pomysł?

 

I czy ewentualnie jest jakaś alternatywa z mniej masywnymi sprzączkami niż w nato?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Może być trudno, bo tu G10 może nie pasować ale.... dopóki nie spróbujesz, nie przekonasz się. Masywne sprzączki o których piszesz to zapewne takie od Zulu. Przejrzyj zdjecia z tego wątku. G10 można kupić również na mniej pasywnych sprzączkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w ogólne ma ktoś wiedzę na temat czy haveston to ma zamiar w ogóle wznawiać wyprzedane paski?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

 

 

Bardzo ładnie dobrałeś pasek. Prezentuje się ten zestaw jak należy :)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slim alphasharka jest świetnym rozwiązaniem jeżeli zależy nam, aby zegar nie szedł w górę na nadgarstku. No i praktyczne nie czuć go na ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o grubość? Jutro wrzucę.

Takie porównawcze

Chce zamówić do orient ray i nie wiem czy zwykle czy Slim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.