Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Klub G1098 (NATO)

Czyli miłośnicy pasków NATO łączcie się!;)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
802 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_Spatz_*

Gość_Spatz_*
  • Gość

Napisano 19 kwiecień 2017 - 21:39

No i nic nie dałeś znać... ;)
  • 0

#42 P10TR

P10TR
  • Użytkownik
  • 3722 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 21:46

Racja. Royal dziś mnie rozwalił. Zegarek, pasek. Złoto, którego się tak bałem, wcale nie jest takie.... no złote... ;)

Bo Royal rozniszcza. Ten bezel z 18 karatowego różowego złota na żywo przypomina bardziej mosiądz albo brąz:-) Nie jest "cygański". A idealnym nato do niego są: Haveston M-1936 i glycinowy coyote brown. W tej kolejności. Z Havem tworzy zestaw idealny. Nylon havestona ma złocisty połysk, który tworzy doskonałe połączenie. Glycinowy jest bardziej stonowany.

No i nic nie dałeś znać... ;)

Konrad, to w Kraku było:-)

Użytkownik ptrk edytował ten post 19 kwiecień 2017 - 21:46

• 0

#43 Gość_Spatz_*

Gość_Spatz_*
  • Gość

Napisano 19 kwiecień 2017 - 21:47

No zapomnałem, że ty masz coś wspólnego ze smokiem ;)
  • 0

#44 vandit

vandit

vel arecki

• Użytkownik
  • 3092 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 13:06

kurier był ze szmatami ;)

DSC9588.jpg

• 0

#45 P10TR

P10TR
  • Użytkownik
  • 3722 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 14:57

Bardzo fajnie, szczególnie pierwsze dwie. Skąd to? Srodkowa to czarno - bezowa, czy brązowo - bezowa?
  • 0

#46 vandit

vandit

vel arecki

• Użytkownik
  • 3092 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 16:50

wathtime24

ten na DC4 jest brązowo beżowy :)

• 0

#47 P10TR

P10TR
  • Użytkownik
  • 3722 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 16:55

No to ten brąz z beżem najfajniejszy:-)
  • 0

#48 trez

trez
  • Użytkownik
  • 318 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 20:17

Ostatnio walczę z NATO glycine, faktycznie jest porządne i solidne ale coś nie umiem go ułożyć, ciągle jeździłem zegarkiem przód-tył, kombinowałem w jakiej odległościach od klamerek powinien zegarek się znajdować, tylko czemu nigdy wcześniej mi to nie przeszkadzało, aż zauważyłem że część do klamerki jest w nim dość długa, chyba najdłuższa jaką miałem. Dodając sporą klamrę zapięcie wypada mi dziwnie, pewnie przy bardziej normalnych nadgarstkach umiejscawia się poprostu na środku ręki, czyli jak zwykły pasek, a nawet przy moim zapinaniu na przedostatnią dziurkę, nie leży do końca z boku tak jak przy innych.

Zdziwiło mnie też nieco że obszycie dziurek nie pozwala mi wyjmować go bez zdejmowania teleskopów, chodź to od zegarka będzie pewnie zależeć i w sumie mało przeszkadza, chodź przez dekielek trudniej balans pooglądać :)
  • 0

#49 vandit

vandit

vel arecki

• Użytkownik
  • 3092 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 21:08

u mnie jeszcze jeden do D12, bardziej pasujący ;)

DSC9604.jpg

• 0

#50 radekvintage

radekvintage
  • Użytkownik
  • 1307 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 21:19

Za tydzien w Holandii król bedzie mial urodziny. Coraz wiecej pomarańczowego koloru wokół ...6562803289d7760f1a39d1c6811e8693.jpg
  • 0

#51 P10TR

P10TR
  • Użytkownik
  • 3722 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 21:40

Ktoś wcześniej też miał podobny problem z glycinowymi nato. Ja mam kilka i nie mam takich problemów. Zegarek układam między klamrami tak, żeby wygodnie się pasek układał a potem po prostu zapinam. Nie zwracałem uwagi na umiejscowienie klamry, zawsze jest od spodu nadgarstka, może nie idealnie pośrodku, ale nie jest nigdy z boku. Może coś nie tak robicie przy zakładaniu zegarka na pasek?

Co do kawałka skórki przy dziurkach. Faktycznie pogrubia pasek i tak jak np. nato strong, nie zawsze można go przeciągnąć między teleskopami. Są dwa wyjścia: ściągać do każdego zakładania (opcja męcząca) lub dokupić wygięte teleskopy i zakładać wygodnie, również grubsze nato:-)

u mnie jeszcze jeden do D12, bardziej pasujący ;)

Fajny, taki żeglarski się zrobił:-)

Za tydzien w Holandii król bedzie mial urodziny. Coraz wiecej pomarańczowego koloru wokół ...

Królewski pasek! Mnie tylko nie pasują czarne klamry. Jak Ci się nosi stronga? Ja nie przepadam, są za sztywne dla mnie.
  • 0

#52 radekvintage

radekvintage
  • Użytkownik
  • 1307 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 21:44

Zgadza się. Sztywne. Zamieszczone zdjęcie jest archiwalne. Teraz ten zegarek jest na "normalnym" skórzanym pasku.
  • 0

#53 trez

trez
  • Użytkownik
  • 318 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 22:08

A czy nato nie powinno mieć klamry właśnie na zewnętrznym boku nadgarstka ? Tak ogólnie oczywiście, każdy se zapnie jak mu wygodnie, ale ja tam doceniałem brak zapięcia na środku i zawsze poprostu zaciągalem zegarek pomiędzy klamry i pasował, a przy glycinowym właśnie zacząłem kombinować, bo coś mi nie leżało, problemem bym tego nie nazwał, ot taka ciekawostka do poklachania ;)
  • 0

#54 P10TR

P10TR
  • Użytkownik
  • 3722 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 23:27

Nie, na boku nadgarstka owszem, są i powinny być klamry, ale te od krótszego paska. Główna powinna leżeć pod tymi klamrami, może nie idealnie pośrodku, ale bliżej spodu nadgarstka, niż jego boku.
W nato klasycznym nie ma za bardzo możliwości przesuwania klamry, natomiast w jednczesciowych można sobie klamre ustawić dowolnie.

Użytkownik ptrk edytował ten post 20 kwiecień 2017 - 23:36

• 0

#55 desmo

desmo
  • Użytkownik
  • 6418 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 23:40

Lokalizacja klamry NATO na danym nadgarstku jest zawsze funkcją grubości nadgarstka ,długości paska i " kierunku" włożenia paska bo tu też nie zważając na konwenanse można poeksperymentować żeby lepiej leżał ( dłuższa część od kciukowej lub przeciwstawnej części nadgarstka)
  • 0

#56 P10TR

P10TR
  • Użytkownik
  • 3722 postów

Napisano 20 kwiecień 2017 - 23:47

Oczywiscie, ale w przypadku klasycznych, dwuczesciowych nato, w ograniczonym zakresie.
  • 0

#57 trez

trez
  • Użytkownik
  • 318 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 09:03

przepraszam za jakość zdjęcia, ale rano na szybko za pierona nie umiałem nic lepszego złapać, no to powiedzcie mi czy jak z tak zapiętym nato na boku ręki spotkacie mnie na ulicy, to przynoszę wstyd klubowi? powinienem dokonać nylonowego samoskarcenia :ph34r:

20170421_070028.jpg

swoją droga muszę sobie kiedyś kupić mega długie nato, żeby se je tak fajnie zawinąć pomiędzy szlufkami :)

• 0

#58 desmo

desmo
  • Użytkownik
  • 6418 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 09:13

Mnie akurat nie podoba się wywijanie bo odstawać od nadgarstka to powinien wyłącznie zegarek - a miejsce gdzie wypada zapięcie jest moim zdaniem mniej ważne tak długo jak jest Ci z tym wygodnie.
  • 0

#59 sanik

sanik
  • Użytkownik
  • 10380 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 14:53

Mnie też to wkurza, w moim przypadku wystarczyłoby aby pasek po stronie klamerki był ok 1-2cm dłuższy.
  • 0

#60 P10TR

P10TR
  • Użytkownik
  • 3722 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 15:40

przepraszam za jakość zdjęcia, ale rano na szybko za pierona nie umiałem nic lepszego złapać, no to powiedzcie mi czy jak z tak zapiętym nato na boku ręki spotkacie mnie na ulicy, to przynoszę wstyd klubowi? powinienem dokonać nylonowego samoskarcenia :

No przecież główna szlufka jest z dołu nadgarstka, a nie z boku. Może lekko przesunięta w bok, ale według mnie wszystko jest ok:-)

Użytkownik ptrk edytował ten post 21 kwiecień 2017 - 15:41

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych