Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
P10TR

Klub G1098 (NATO)

Rekomendowane odpowiedzi

Haveston przychodzi kurierem, czy przez Pocztę Polską?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haveston przychodzi kurierem, czy przez Pocztę Polską?

Nie pamiętam.

 

 

Glycine Royal na nato Glycine:

8276479_IMAG0215.jpg

8276480_IMAG0218.jpg

Bardzo dobry, wygodny pasek. Bardzo solidny. Wysokiej jakości sygnowana klamerka Glycine.

 

I ChW Typhoon Cockpit na Cheapestnatostraps:

8276482_IMAG0224.jpg

Pasek lekki, wakacyjny. Jakość zadowalająca. Cieńkie, dość sztywne nato. Klamerka i szlufki też co najwyżej poprawne. Paski od Cheapestnatostraps to paski najsłabszej jakości ze wszystkich, jakie testowałem. Poprawne i nic ponad to.

 

A tu Tajfun już na Havestonie. 

8276483_IMAG0226.jpg

8276481_IMAG0270.jpg

O Hav już pisałem. Świetny, bardzo wygodny, nietuzinkowy pasek. Doskonała klamra i szlufki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdy wydawało ci się że dobrze mieć wybór ;-)

post-55792-0-82660100-1495381942_thumb.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy wydawało ci się że dobrze mieć wybór ;-)

 

comment_RX8_Ta7_FYHB5_D6tf_XFo7ol_Wqj91_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła kolekcja :)

 

Swoją drogą, ciekawy jestem ile z tych pasków jest tak uszyta, aby zapięcie wypadało centralnie pod nadgarstkiem, a nie na jego boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czy zapięcie wypada centralnie pod nadgarstkiem to raczej zależy od odpowiedniego doboru długości paska do obwody i budowy nadgarstka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski te chyba w większości są kupowane internetowo, więc o doborze długości nie ma mowy.

Ja mam szczupły nadgarstek i mimo to klamry w większości wypadają na boku, tak jakby były za krótkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje chyba wszystkie nato są kupione przez net, nauczyłem się już jaką długość kupować i jest ok :)

zawsze masz podane rozmiary a jak nie ma to można zapytać ... :)

mam mały nadgarstek i jedynie co to czasami musze więcej zawinąc pasek ale klamerka zawsze jest centralnie pod nadgarstkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Było już wałkowane. Cały urok nato polega na tym, że szlufki znajdują się z boku nadgarstka, przez które przekładamy i zawijamy pasek, a główna klamra jest przesunięta w ich kierunku, ale cały czas jednak na dole. Nie dotyczy to pasków jednoczęściowych, gdzie przesuwając zegarek możemy ustawiać klamrę w dowolnej pozycji.

Tu widać to wyraźnie na zdjęciu Crown & Buckle:

8283764_cb.jpg

Główna klamra zawsze będzie na dole nadgarstka pod szlufkami przesunięta w ich kierunku. Nie centralnie. 


Gdy wydawało ci się że dobrze mieć wybór ;-)

Piękny zbiór! Na razie idziesz w ilość widzę :) Ale teraz nie będziesz miał już raczej problemu z doborem pasków ;)

Większość z Cheapestnatostraps i C&B, tak?

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na razie idę w ilość z której wyłania się jakość ;-) ...paski mam z co najmniej 5 źródeł. Poza wymienionymi przez Ciebie najwięcej mam z Czasowni.pl i watchtime24.pl A zapięcie zawsze wypada co najmniej na dwa sposoby...któryś musi być wygodniejszy. Jest też tak jak pisze kolega Vandit - jak znasz ilość klamerkę, grubość i długość paska który pasuje - wystarczy powtarzać zamówienia.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haveston przychodzi kurierem, czy przez Pocztę Polską?

 

Moje przyszły kurierem.

 

A tu Tajfun już na Havestonie. 

 

 

O Hav już pisałem. Świetny, bardzo wygodny, nietuzinkowy pasek. Doskonała klamra i szlufki.

Jak wygląda kwestia wysnuwania się nitek po czasie?

 

Paski te chyba w większości są kupowane internetowo, więc o doborze długości nie ma mowy.

Ja mam szczupły nadgarstek i mimo to klamry w większości wypadają na boku, tak jakby były za krótkie.

 

W HAVach czy Glycine ten problem jest rozwiązany przez dość duży zakres przesuwania koperty pomiędzy szyciem, a szlufką no ale wiadomo, że każdemu się nie dogodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na razie idę w ilość z której wyłania się jakość ;-) ...paski mam z co najmniej 5 źródeł. Poza wymienionymi przez Ciebie najwięcej mam z Czasowni.pl i watchtime24. A zapięcie zawsze wypada co najmniej na dwa sposoby...któryś musi być wygodniejszy. Jest też tak jak pisze kolega Vandit - jak znasz ilość klamerkę, grubość i długość paska który pasuje - wystarczy powtarzać zamówienia.

Spróbuj Hava.

 

A co do zapięcia: w nato klamra zawsze będzie przesunięta pod szlufki i nie da się jej przesuwać bo jest ograniczone miejsce na zegarek. Chyba ze jest go więcej albo zegarek mały, ale i tak regulacja będzie w bardzo ograniczonym stopniu. Długość paska nie ma tu znaczenia.

Edytowane przez ptrk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W HAVach czy Glycine ten problem jest rozwiązany przez dość duży zakres przesuwania koperty pomiędzy szyciem, a szlufką no ale wiadomo, że każdemu się nie dogodzi.

No właśnie chodzi mi o takie rozwiązanie jakie jest w nato glycine czy omegi, gdzie prawie każdy może sobie tak ustawić zegarek, że klamra wypadnie centralnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Hava.

A co do zapięcia: w nato klamra zawsze będzie przesunięta pod szlufki i nie da się jej przesuwać bo jest ograniczone miejsce na zegarek. Chyba ze jest go więcej albo zegarek mały, ale i tak regulacja będzie w bardzo ograniczonym stopniu. Długość paska nie ma tu znaczenia.

Ja tu mówię o powtarzalności rozwiązania które jest wygodne/ akceptowalne dla nosiciela. Mnie klamra z boku przeszkadza dużo mniej niż za długi luźny koniec który musiałbym zawiajać ( podobno klasycznie ) a który mnie się nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu mówię o powtarzalności rozwiązania które jest wygodne/ akceptowalne dla nosiciela. Mnie klamra z boku przeszkadza dużo mniej niż za długi luźny koniec który musiałbym zawiajać ( podobno klasycznie ) a który mnie się nie podoba.

Klamra lekko z boku to norma, mnie nie przeszkadza zupełnie i nie ma nic wspólnego z długością paska. A za długiego paska nie trzeba zawijac jak ktoś nie lubi. Wystarczy dociąć pasek na wymiar i gotowe:-) Ja tak robię, bo też nie lubie tej odstajacej pętelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony Waszymi recenzjami też się skusilem :-) 9b08002281dd5366d45a16d7a32947e7.jpg808cccb512c8ead3f8fd92a24629f392.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem ZuluDiver. Świetnie wykonany i idealne wymiary do No 1

 

post-52348-0-33912500-1495650108_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony Waszymi recenzjami też się skusilem :-)

Herringbone od Toxic? Świetny wybór! Jak się nosi?

 

HAV na pokładzie

 

 

Widzę, że coraz więcej posiadaczy Havów. Fajnie się wątek rozwija.

 

Tym razem ZuluDiver. Świetnie wykonany i idealne wymiary do No 1

 

Aaa, Zuludiver! Miałem właśnie pytać co to za nato. Bardzo dobrze wygląda. 

Nie wolisz przyciąć, zamiast zawijać? Ja przycinam i nie muszę robić tej odstającej pętelki. Chociaż właśnie ona może też niektórym się podobać. Mnie zaczęły wkurzać, chyba po Havach i Glycine przyzwyczaiłem się do niezawijania paska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herringbone od Toxic? Świetny wybór! Jak się nosi?

 

Widzę, że coraz więcej posiadaczy Havów. Fajnie się wątek rozwija.

 

Aaa, Zuludiver! Miałem właśnie pytać co to za nato. Bardzo dobrze wygląda.

Nie wolisz przyciąć, zamiast zawijać? Ja przycinam i nie muszę robić tej odstającej pętelki. Chociaż właśnie ona może też niektórym się podobać. Mnie zaczęły wkurzać, chyba po Havach i Glycine przyzwyczaiłem się do niezawijania paska.

Jak z tymi Havami po czasie jest? Przestały się snuć?

 

Ten pasek jest tak dobrze zrobiony, że po prostu żal do skracać. Jest na tyle cienki i miękki, że łatwo do środka się nadmiar chowa choć akurat w przypadku No 1 zostaje tyle, że drugi pasek dałoby się zrobić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak z tymi Havami po czasie jest? Przestały się snuć?

 

Ten pasek jest tak dobrze zrobiony, że po prostu żal do skracać. Jest na tyle cienki i miękki, że łatwo do środka się nadmiar chowa choć akurat w przypadku No 1 zostaje tyle, że drugi pasek dałoby się zrobić. ;)

Tak, chyba nie prują się dalej. Trzeba się pogodzić z tym, że to dość grubo tkany nylon i taka ich uroda. Ale to świetne nato. Jakże odmienne od herringbone, prawda? I fakt, herringbone jest tak miękki że zawinąć go prawie płasko to nie problem.

 

Co do skracania pasków - nie ma się czego bać. Ja skróciłem dwa toxic i wyglądają jakby takie przyszły. Ostre nożyczki, dwie monety, zapalniczka, dwie minuty i po problemie. W końcu to tylko nylon :)

Edytowane przez P10TR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, chyba nie prują się dalej. Trzeba się pogodzić z tym, że to dość grubo tkany nylon i taka ich uroda. Ale to świetne nato. Jakże odmienne od herringbone, prawda? I fakt, herringbone jest tak miękki że zawinąć go prawie płasko to nie problem.

 

Co do skracania pasków - nie ma się czego bać. Ja skróciłem dwa toxic i wyglądają jakby takie przyszły. Ostre nożyczki, dwie monety, zapalniczka, dwie minuty i po problemie. W końcu to tylko nylon :)

Tak myślałem. Mam podobne obserwacje. Powtórzę, genialne jest dopasowywanie się tego paska do ręki i zegarka.

 

Nie przeszkadza mi ten zawijas do środka. Teraz zrobiłem to niechlujnie ale spokojnie zawijam sobie to tak, że pętelka wypada pod ostatnią sprzączką. Skracać nie ma sensu, bo zostanie majtający się koniec, a i miejsce skracania wypada w okolicy ostatniej dziurki.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zamowieniu w Toxic np 2 paskow nalicza clo i vat czy jest jakas kwota wolna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem ZuluDiver. Świetnie wykonany i idealne wymiary do No 1

 

 

No i pozazdrościłem Ci i wyciągnąłem z pudełka No1 :)

Założyłem do niego Toxic ShizNit.

8343015_IMAG0395.jpg

8343016_IMAG0381.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

No i pozazdrościłem Ci i wyciągnąłem z pudełka No1 :)

Założyłem do niego Toxic ShizNit.

Niezły klocek z tego No 1. I pomyśleć, że to tylko 36mm. :)

 

Nie za gruby? HAVy wydawały mi się za grube do No 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.