Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jacek1992

Identyfikacja 2 zegarkow kieszonkowych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosił bym o identyfikacje zegarkow dziadka kupil je nie dawno i chcial by sie cos o nich dowiedziec :post-97086-0-27268300-1492443525_thumb.jpgpost-97086-0-64488500-1492443537_thumb.jpgpost-97086-0-69658000-1492443548_thumb.jpg


Teraz drugi:post-97086-0-36889100-1492443641_thumb.jpgpost-97086-0-08569000-1492443646_thumb.jpgpost-97086-0-94294200-1492443677_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy byle co. Jakiś chinczyk, lub coś w tym stylu. Drugi ciekawszy - na kopercie próba 585, jeśli nie podrobiona to złoto :) Co do mechanizmu to się osoby lepiej na tym znające wypowiedzą na pewno.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy to taki dodadatek do gazety były w Szwecji sprzedawane!

Nic nie warty.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O pierwszy lepiej nie pytać, drugi to wyrób szwajcarskiej firmy Mermod Freres, tak na oko (nie ma zdjęcia tarczy) z poczatku XX w.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest początek XX wieku, pokaż tarczę


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze zapytać czy to jakiś rzadki zegarek czy raczej typowy i gdzie go najlepiej zanieść do wyceny jakiś zegarmistrz czy rzeczoznawca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadek niedawno kupił, to wie le kosztuje. W czasach gdy zegarek był produkowany, to był popularny zegarek, teraz jest rzadki, ale to nie znaczy, że opinia rzeczoznawcy będzie mniej kosztowała, niż zegarek.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc dziadek zrobił interes życia bo kupił go za 50 zł a wiem ze jest wart więcej prosił mnie żebym się cos dowiedział o nim i ewentualnie wycenił

Wy nie wyceniacie dlatego spróbuje na własna rękę pochodzić popytać dziękuje jeszcze raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, sama koperta kilka razy więcej warta, więc interes jest, to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za pomoc dziadek zrobił interes życia bo kupił go za 50 zł a wiem ze jest wart więcej prosił mnie żebym się cos dowiedział o nim i ewentualnie wycenił

Wy nie wyceniacie dlatego spróbuje na własna rękę pochodzić popytać dziękuje jeszcze raz :)

Taa... Interes przede wszystkim. :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.