Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rados461

Witam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów :)

 

To mój pierwszy post na Forum i miło mi, że mogę dołączyć do grona miłośników zegarów i zegarków :) .

 

Zaprezentuję moje dwa zegarki.

 

Pierwszy to pamiątka rodzinna: od dziadka po poprzez Ojca: mała Doxa. Przeszła na początku roku gruntowny remont w zakładzie przy Złotej w W-wie.

 

Po remoncie wygląda tak:  :)

 

post-97069-0-52293100-1492495741_thumb.jpg

 

Drugi to pasówka na mechanizmie Omegi. Szczerze mówiąc nie wiem skąd wziął się w mojej szufladzie. Po prostu był tam od zawsze :unsure:.  Zegarek również po remoncie. W tym przypadku przeobrażenie było ogromne:

 

post-97069-0-55851000-1492495953_thumb.jpg

 

po:   :)

 

post-97069-0-03783200-1492495877_thumb.jpg

 

Pokazałbym mechanizm, ale nie mogę załączyć innych plików. Może następnym razem.

 

 

Pzdrawiam serdecznie.

 

Radek

 


Poniżej serducho Omegi:
post-97069-0-87453300-1492496164_thumb.jpg
 
Jeśli ktoś dysponuje informacjami na temat tego mechanizmu, byłbym zobowiązany :)
 
Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Radku.

 

Witamy na forum, ładne zegarki pokazałeś i jak widzę posiadają ciekawą historię.

Z pytaniami dotyczącymi mechanizmu "skocz" do odpowiedniego działu, w tym wątku za szybko nie otrzymasz odpowiedzi :)

 

Marcin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.