Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowa tarcza do SRP777K1 - mod

Modowanie SRP777K1 nowa tarcza new dial seiko SRP777K1 black mod

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 franek12

franek12
  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 18 kwiecień 2017 - 09:32

Witajcie!  :rolleyes:

Biorę się za modowanie mojego SRP777K1 (bezel, chapter ring, wskazówki, szkiełko oraz pasek skompletowane) i stwierdziłem, że fajnie byłoby zmienić w nim tarczę. Tylko kompletnie nie mam pojęcia jaka by mu pasowała. Może coś od SNZH53K1? Może macie coś innego do polecenia? Najbardziej podoba mi się opcja z tarczą ze szlifem słonecznym bądź takim efektem jak w SRPA21. 

Czy tarcza od SRPB09 będzie pasować? 

Link do aukcji: http://www.ebay.com/...oYAAOSwTM5Y3BB6

Z góry wielkie dzięki za pomoc!  :)

Użytkownik franek12 edytował ten post 18 kwiecień 2017 - 11:00

• 0

#2 nononame

nononame
  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 15:11

Bez wiedzy jakie dobrałeś pozostałe elementy trudno cokolwiek doradzić. Każdy z nich solo może być super, ale razem mogą nie tworzyć spójnej całości. 

• 0

#3 franek12

franek12
  • Użytkownik
  • 50 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 19:39

Bez wiedzy jakie dobrałeś pozostałe elementy trudno cokolwiek doradzić. Każdy z nich solo może być super, ale razem mogą nie tworzyć spójnej całości. 

Nie wiem czemu nie pomyślałem aby to wypisać.

Bezel - ceramiczny, kolory do wyboru: czarny/niebieski 

Chapter ring - stal, polerowany

Wskazówki -  trident second hand, kolory do wyboru: czerwony/żółty 

Szkiełko- Sapphire Double Dome Bottom blue AR coating

Pasek: Hirsch Buffalo brązowy

• 0

#4 nononame

nononame
  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 01 maj 2017 - 08:43

Z modów, które widziałem, to najbardziej podobał mi się z tarczą od Stargate'a  - 491(?)

• 0

#5 el gato

el gato
  • Nowy Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 10 sierpień 2017 - 22:50

Nie chcę zakładać nowego wątku więc podłączę się z pytaniem na temat modów SKX007:

Czy pierwszy lepszy zegarmistrz poskłada mi (zrobi moda skxa) z części które mu dostarczę? Tzn. daje mu standardowego skx007 + plus aftermarketową tarczę i wskazówki + chapter ringa + bezel i on mi to modyfikuje? Widziałem filmiki jak rozebrać skx ale nie widziałem filmiku jak się go składa :). Ile za taką usługę może sobie policzyć zegarmistrz?

Druga kwestia to czy ktoś to robił rękami jakiegoś zegarmistrza na Śląsku ?

Pozdr. Wojtek.

• 0

#6 el gato

el gato
  • Nowy Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 18:30

Ja wiem że dokleiłem pytanie nie do końca do właściwego wątku (pomyliłem zakładki z odpalonymi wątkami) no ale nikt nic nie napisze? Nie podzieli się wiedzą ?  Ludzie miejcie serce :)!

• 0

#7 vitriol

vitriol
  • Użytkownik
  • 1263 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 18:41

Nie chcę zakładać nowego wątku więc podłączę się z pytaniem na temat modów SKX007:

Czy pierwszy lepszy zegarmistrz poskłada mi (zrobi moda skxa) z części które mu dostarczę? Tzn. daje mu standardowego skx007 + plus aftermarketową tarczę i wskazówki + chapter ringa + bezel i on mi to modyfikuje? Widziałem filmiki jak rozebrać skx ale nie widziałem filmiku jak się go składa :). Ile za taką usługę może sobie policzyć zegarmistrz?

Druga kwestia to czy ktoś to robił rękami jakiegoś zegarmistrza na Śląsku ?

Pozdr. Wojtek.

może nie pierwszy lepszy, ale na pewno wielu zrobi. do chapter ringu dostaniesz się tylko po zdjęciu szkiełka, więc szukaj takiego co ma prasę i maszynę do testu wr

• 0

#8 el gato

el gato
  • Nowy Użytkownik
  • 46 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 23:06

OK to już coś. Dzięki!

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nowa, tarcza, new, dial, seiko, SRP777K1, black, mod

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych