Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zloty07

Jaki stary zegarek na prezent? (do 200zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie pragne sie przywitac, forum przegladam od 2-3 lat, pomoglo mi wielokrotnie przy wyborze zegarka, oraz niezliczona ilosc razy uratowalo przed blednym zakupem, za co bardzo dziekuje uzytkownikom. 

Pisze dzisiaj do Was z pytaniem, poniewaz chce kupic dziadkowki na 80 urodziny drobny upominek w postaci starego zegarka, podobaja mi sie bardzo stare, klasyczne garniturowce i uznalem ze bylby to dobry prezent. 

Szukalem czegos na allegro posrod producentow typu: Rakieta, Atlantic, Poljot, Vostok, jednak nie znam sie zbytnio na starszej daty czasomierzach i prosilbym o jakies rady, na co zwracac uwage, jaki mechanizm wybrac, oraz czy jest jakis złoty srodek, ktory sprawi najmniej problemow i bedzie sie dobrze nosil. Budzet bardzo skromny poniewaz tylko 200zl. 

 

Dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pchać się w ruskie bo rocznik przedwojenny.

Natomiast jeżeli dziadek nie ma nic przeciwko ruskim to kup mu Pobiedę z pierwszej moskiewskiej fabryki (jakiś rocznik zaraz po wojnie).

 

Najfajniejszym pomysłem byłoby kupno zegarka z 1937r... Ale to może być ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna spokojnie kupic ruska w ladnym stanie


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.