Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mateusz877w

Diver, +/- 3000pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

na wstępie chciałbym jako nowy użytkownik powitać wszystkich forumowiczów. Śledzę forum od kilku tygodni, czytam, studiuję i dalej jestem w kropce. Poszukuję dla siebie zegarka typu diver (zdecydowanie najbardziej podoba mi się ten typ zegarka), który będzie jedynym zegarkiem. Szukam czegoś uniwersalnego, wymagającego mało atencji, niezawodnego, ładnego (rzecz gustu). Mierzyłem w sklepie m.in.: Longines Hydroconquest Blue, Orient Mako II Blue.

 

Proszę o poradę, który z niżej wymienionych czasomierzy jest najrozsądniejszym wyborem:

 

> Longines Hydroconqest Blue, 42mm - mam możliwość zakupu u jubilera warszawskiego w cenie 2400pln kwarc, 3400 automat.

> Epos Sportive, 41mm http://allegro.pl/zegarek-meski-epos-sportive-3413-131-9-nurek-diver-i6772136136.html
> Tag Heuer Aquaracer, 41mm http://allegro.pl/tagheuer-tag-heuer-aquaracer-i6794866496.html#thumb/2

   - czy zegarek na powyższej aukcji jest oryginalny?

 

albo coś zupełnie tańszego:

 

> Orient Mako II Blue http://allegro.pl/28-orient-blue-mako-ii-faa02002d9-nowy-i6793972573.html

 

bardzo podoba mi się TH, natomiast mam zgryz czy podana kwota za kwarca nie jest za wysoka? Jednak narażając się forumowiczom od razu zaznaczę, że zegarek dla mnie na obecnym etapie jest bardziej elementem ubioru i "zwykłą" rzeczą aniżeli czymś więcej. Choć kto wie czy to się nie zmieni i nie jest to początek przygody.

 

Za MERYTORYCZNE odpowiedzi z góry dziękuję. Pozdrawiam

 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zegarek  na obecnym etapie nie jest czymś więcej to po co przepłacać.Ale jak już to jakiś automatic. Ten Epos na początek nie jest zły .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podanym budżecie znajdziesz fajną Alpine. Jedna jest chyba na bazarku. Miałem - polecam.

16.jpg

 

20.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za dotychczasowe odpowiedz, przejrzę zaproponowane opcje. Wracając jeszcze do zamieszczonych przeze mnie zegarków, czy duża jest różnica jakościowa między Eposem a Orientem? Orienta widziałem na żywo i zrobił na mnie pozytywne wrażenie.


W podanym budżecie znajdziesz fajną Alpine. Jedna jest chyba na bazarku. Miałem - polecam.

 

 

 

bardzo ładne te alpiny, niestety 44mm na mój szczupły nadgarstek to trochę za dużo. Max 42mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz Glycine Combat Sub, świetnie układająca się płaska koperta, duży wybór wersji, dystrybutorem jest kolega z forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyżej budżetu masz na bazarku Squale 60 w dwóch wersjach kolorystycznych, bardzo fajny zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz te squale albo Hamiltona Pan europ 42mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po raz kolejny dziękuję za fajne podpowiedzi, które są dla mnie inspiracją i szukam głębiej i dalej. Znalazłem taki oto czasomierz, który przynajmniej na zdjęciach mnie oczarował - Glycine Combat SUB automatic Golden Eye 3863.399 C.

http://allegro.pl/glycine-combat-sub-automatic-golden-eye-3863-399-c-i6776415557.html

 

czy ten z aukcji jest godny uwagi i oryginalny? na stronie producenta kwota wynosi 4910pln. Jeśli powyższy zegarek jest OK to skłaniam się do nabycia. Czekam na opinie, ponieważ kompletnie nie znam marki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Squale forumowy na bazarku w budżecie, rozmiar 42mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glycine to znana i dobra marka ale w Polsce nie tak popularna jak omega czy longines.Nie wiem czy są w sklepach.Tu na forum tymi zegarkami obraca się non stop a jest i przedstawiciel tej marki tylko jako mu było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Squale forumowy na bazarku w budżecie, rozmiar 42mm.

bardzo ładne zegarki, natomiast używane odrzucam na wstępie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten na Allegro sprzedaje właśnie dystrybutor marki, na forum ma nick piotrkrakow. Skontaktuj się z Piotrem bezpośrednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też sprawdzić Christopher Ward c60 trident pro, na forum są bardzo pozytywnie oceniane. Troche ponad budżet, ale zdarzają sie kody rabatowe, o wyprzedażach nie wspominając. Niestety zamówienie tylko z UK..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj jeszcze Davosa Argonautic, mój ulubiony diver w tym budżecie. Świetnie leży na nadgarstku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie coś?

CERTINA DS Action Automatic,

Nie dawno zakupiłem... całkiem fajny nurek z ISO :-)

Na żywo prezentuje się dużo lepiej niż na foto

post-95259-0-89948700-1493841427_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też sprawdzić Christopher Ward c60 trident pro, na forum są bardzo pozytywnie oceniane. Troche ponad budżet, ale zdarzają sie kody rabatowe, o wyprzedażach nie wspominając. Niestety zamówienie tylko z UK..

 

VATu i cła nie ma :) 

Mój ostatni zakup szedł mniej niż dwa tygodnie.Obecnie Trident na genialnej bransolecie z uwzględniem kodów rabatowych wychodzi w okolicach 600 GBP. Dawno kursu nie sprawdzałem ale wychodzi chyba w budżecie. Niedawno był na bazarku Trident GMT za 2500 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.