Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mac725

Bateria słoneczna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zegarek z akumulatorem słonecznym (rozładowanym) i teraz moje pytanie jest następujące: Gdzie mogę kupić baterię, oprócz w salonach zibi i jaki byłby jej koszt. A druga sprawa to gdzie mogę kupić metalowe śrubki, które są na bezelu w modelu gw-7900 i w jakiej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

A jestes pewny ze akumlator padl ??

Wystaw go na swiatlo I jezeli po maks 3 dniach nic nie ruszy to wtedy mozna myslec o zmianie akumlatorka

 

Moj znajomy dal mi do podladowania klika solarow I doslownie po jednym dniu na sloncu zaczela migac informacja na wyswiatlaczu ze laduje akumlator..

 

 

Co do cen ,nie mam pojecia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allegro 6zł za sztukę.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę na allegro dopiero za 39 http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6737301025 reszta to.baterie, a nie akumulatory. W zibi dobre akumulatorki clt1616 mają bodajże po 15 zł więc nawet z przesyłką będą tańsze niż 39. To jest jedyna rzecz jaka mają od ręki


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt nie napisałem, że to cena śrubek :D


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, muszę sprawdzić czy na pewno jest rozładowany. Wystawię go na 3 dni i zobaczę czy to coś da. Co do ceny baterii to myślałem, że w zibi będzie drożej, bo na allegro około 50 zł z wysyłką. Jeśli chodzi o śruby, może ktoś z forum ma na sprzedaż komplet w dobrej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.