Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Nefrytowy

Pytanie orient cesarski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie a nie umiem znaleźć odpowiedzi, czy w Cesarskiej patelni plexi jest klejone?

Zakupiłem sobie taką ale pierscie i plexi odpadlo (było przyklejone) a jakoś nie chce mi się wierzyć, że w oriencie w/w elementy miały by być klejone.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskane


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Tak przypuszczałem.

Zamówiłem nowe dedykowane plexi zobaczymy czy uda mi sie samemu poskładać, jak nie oddam do zegarmistrza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od pewnego czasu również szukam odpowiedzi na ten problem, gdyż powoli przymierzam się do zmiany szkiełka. Na szczęście znalazłem twój post. Czy poradziłeś sobie sam z wymianą szkiełka? Czy jednak konieczne jest oddanie zegarka do zegarmistrza? Rozumiem, że szkiełko jest wciskane choć również myślałem, że klejone bo jest lekka szpara pomiędzy kopertą a bezelem (lub lunetą - takie określenie też znalazłem), ale czy potrzebna jest prasa do wciśnięcia czy jednak da się rade samemu? Pozdrawiam.

PS. Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale wyobrażam sobie to tak, że bezel się wyjmuje, zmienia się szkiełko i nakłada bezel i przyciska prasą (tak jak napisałem mam szparę z jednej strony pomiędzy bezelem, a kopertą, a z drugiej ścisło przylega, stąd to wyobrażenie). Choć w atlanticu jak mi zegarmistrz zmieniał to takimi okrągłymi szczypcami z łapkami dookoła ściskał szkiełko i wyjmował i wkładał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.