Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dida0997

Zegarek Orient

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Znalazłem ostatnio zegarek mojego taty, który on dostał od swojego. Zegarek nie był używany przez około 8 lat ale działa.

Zastanawiam się nad jego regeneracją. Jaka jest wartość tego zegarka? 

Numer z tyłu zegarka OS 469C959

 

 

dbb322e1f188ecd4med.jpg

 

16cf56c57d8e6d94med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to Orient z serii Crystal, model OS 469C959. Zegarków na forum nie wyceniamy. Wrzucenie w google oznaczeń modelu udzieli Ci odpowiedzi odnośnie orientacyjnej wartości.


Bardzo podobny w formie model jest nadal produkowany.


post-6402-0-44720900-1494195369_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to Orient z serii Crystal, model OS 469C959. Zegarków na forum nie wyceniamy. Wrzucenie w google oznaczeń modelu udzieli Ci odpowiedzi odnośnie orientacyjnej wartości.

Bardzo podobny w formie model jest nadal produkowany.

attachicon.gifFireShot Screen Capture #339 - 'Zegarek ORIENT ZEGAREK AUTOMAT DATA 1EM05008U6 _ zegareczek_pl' - zegareczek_pl_product_info_php_manufacturers_id=22&p.jpg

Dzięki za odpowiedź, na wartości nie zależy mi aż tak bardzo, bardziej było to dla mnie, bo i tak nie zamierzam go sprzedawać, w końcu to pamiątka rodzinna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.