Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

erzlot

szkła/szybki fazowane

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu ostatnich 2 lat miałem 3 przypadki rozbicia przez pocztę/kuriera szybek fazowanych w zegarze wiszącym i roczniakach. Mnie się nie udało znaleźć wykonawcy bo"za małe elementy".  Na forum tez ktoś poruszył ten temat.

W tym tygodniu znalazłem  firmę ODOLUX z Żyrardowa:

http://www.odolux.pl/kontakt/

i zamówiłem 2 prostokątne szybki fazowane ze szkła 4mm (chciałem z 3-ki, ale niestety nie stosują).

Cena IMO przystępna, zobaczę efekt końcowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno koło Częstochowy gdzieś robią, zapytam kogo trzeba, upewnię się i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie szklarz "wiejski" robi bez problemu , dodatkowo na życzenie wycina ze szkła ołowiowego (kryształowe). Można też dostać szkło lane, ale sprowadza np 2mm.

Skomplikowaną obróbkę robią gdzieś w Bielsku Białej . 

kwadrat ze szkła ołowiowego fazowany (4x150x150mm) kosztował 25 zł - czekałem tydzień (ale nie ponaglałem).


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie szklarz "wiejski" robi bez problemu , dodatkowo na życzenie wycina ze szkła ołowiowego (kryształowe). Można też dostać szkło lane, ale sprowadza np 2mm.

Skomplikowaną obróbkę robią gdzieś w Bielsku Białej . 

kwadrat ze szkła ołowiowego fazowany (4x150x150mm) kosztował 25 zł - czekałem tydzień (ale nie ponaglałem).

U mnie tez nie ma z tym problemu. Jest duza rodzinna firma w okolicy, czasem mozna stare platy(tafle) szyb kupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj szybka odebrana, dopasowana, oszlifowana... 25pln...

 

post-27317-0-79019300-1494359984_thumb.jpg


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no patrz, cena się zgadza  :rolleyes:  !


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno koło Częstochowy gdzieś robią, zapytam kogo trzeba, upewnię się i dam znać.

 

Już się dowiedziałem że robią ale nie mniejsze niż kwadrat 7 cm x 7 cm. Jakby co to priv, dam kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za nagły "wysyp" ofert!! Rok temu nikt nie podpowiedział- szukałem w Opolu, Wrocławiu i dopiero w Łodzi znalazła się chętna firma, ale chciał kilkaset złotych (za owal ok.15 x 10 cm) i to po 3 m-cach bo wyjeżdżał na saksy. Kupiłem wtedy cały witraż do drzwiczek Junghansa (ale bez owalu, inny wzór) za 50 zł z wysyłką.

Kol. LESKOS- możesz dać tel. do tego szklarza (ewent. na priva) - może się przydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za nagły "wysyp" ofert!! Rok temu nikt nie podpowiedział- szukałem w Opolu, Wrocławiu i dopiero w Łodzi znalazła się chętna firma, ale chciał kilkaset złotych (za owal ok.15 x 10 cm) i to po 3 m-cach bo wyjeżdżał na saksy. Kupiłem wtedy cały witraż do drzwiczek Junghansa (ale bez owalu, inny wzór) za 50 zł z wysyłką.

Kol. LESKOS- możesz dać tel. do tego szklarza (ewent. na priva) - może się przydać.

Ok, 

ja jeszcze mam ten komfort że żona mi wozi szkło do tego szklarza  :rolleyes: .

Mam nadzieję że nikomu nie będzie przeszkadzać załączony obrazek - na nim wszystkie dane.

Leszekk :rolleyes:

post-92919-0-80371000-1494417420_thumb.jpg


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za nagły "wysyp" ofert!! Rok temu nikt nie podpowiedział- szukałem w Opolu, Wrocławiu i dopiero w Łodzi znalazła się chętna firma, ale chciał kilkaset złotych (za owal ok.15 x 10 cm) i to po 3 m-cach bo wyjeżdżał na saksy. Kupiłem wtedy cały witraż do drzwiczek Junghansa (ale bez owalu, inny wzór) za 50 zł z wysyłką.

Kol. LESKOS- możesz dać tel. do tego szklarza (ewent. na priva) - może się przydać.

Powinienes sie raczej cieszyc ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się oczywiście, ale mogłem się cieszyć już ponad rok temu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największym problemem są niewielkie formatki,od dwóch lat próbuję dorobić do małego kareciaka i nic z tego ;) poważnie zaczynam myśleć nad maszyną do szlifu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman , daj mi wymiary. Chyba się z p. Jackiem nie możesz coś dogadać ;)  Wysokość/szerokość, grubość i szerokość fazy.


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok,wyślę Ci  na priv ,dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, 

ja jeszcze mam ten komfort że żona mi wozi szkło do tego szklarza  :rolleyes: .

Mam nadzieję że nikomu nie będzie przeszkadzać załączony obrazek - na nim wszystkie dane.

Leszekk :rolleyes:

Niestety kol. LESKOS, ten telefon z obrazka jest nieaktualny. Dzwoniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę jechał do domu podjadę, sprawdzę. Tak jak pisałem od kontaktów jest moja żona  :D  :rolleyes:


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ !

Byłem u szklarza . Na googlach - błąd :blink:  :wacko: - przestawione cyfry w numerze ...

załączam wizytówkę.

:rolleyes:

post-92919-0-11153200-1494870868_thumb.jpg


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

udało się dodzwonić ?


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odebrał, nagrałem się, ale nikt nie oddzwonił.

Więc zamówiłem w ODOLUXie, wprawdzie droższe chyba 2 razy, ale sprawnie to idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.