Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

centek123

Stary Atlantic Worldmaster- prośba o identyfikację

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z góry przepraszam za błędy logiczne lub techniczne, ale o zegarkach wiem tyle co nic. Podczas sprzątania w domu rodziców znalazłem zegarek Atlantic Worldmaster, chciałbym wiedzieć czy jest to oryginał i czy warto poddać go renowacji. 

Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie.

 

http://zapodaj.net/749214aad676b.jpg.html

 

http://zapodaj.net/d4cdd4a1d2149.jpg.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek wygląda na oryginalny model prima

 

czy robić renowację to zależy ile chcesz na niego wydać kasy

 

musisz się zastanowić robić tego czy nie sprzedać i kupić podobnego w lepszym stanie

 

z renowacją tych zegarków może być różnie a nie wyjdzie mało bo zrobienie tarczy może kosztować 250zł , koperta 100zł, serwis mechanizmu 150zł więc za podobne pieniądze kupisz podobny w lepszym stanie


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

gdzie sprzedać takie cudeńko?

Jak dorobisz się pięćdziesięciu postów na forum to będziesz mógł wystawić "cudeńko" na "bazarku". Jak nie masz cierpliwości ani woli przebywać z nami, pozostaje All... czy inny portal. Ale "kokosów" się nie spodziewaj, tym bardziej że All zedrze z Ciebie 10% prowizji :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens robić malowanie, skoro to na handel. Na All.. jest sporo malowanek, w wysokich cenach, ale chyba sprzedaż idzie tak sobie, bo wiszą długo. IMO wystaw na licytację tak jak jest i nie oczekuj góry pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.