Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rafform

Prośba o identyfikacje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o informacje na temat tego zegarka , czy warto go odnawiać ?

post-97595-0-64382100-1494771928_thumb.jpg

post-97595-0-06523600-1494771929_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, w jakim sensie?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, w jakim sensie?

Chodzi mi o to ile mogla by kosztować jego renowacja, szybka pęknięta , mocno podrapany. Po nakręceniu mechanizm sprawny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt będzie wiekszy niz wartosc zegarka , choc jesli ma wartość sentymentalną to bez znaczenia.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mu zafundował przegląd (ok. 80-100 zł), nowe szkiełko (20-25 zł) i jakiś pasek (25 zł +). Przydałoby się też trochę przemyć kopertę. Chyba tyle.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Bukowski
      Witam serdecznie,
      W ostatnim czasie stałem się posiadaczem zagarka kieszonkowego GUB. Jestem laikiem w temacie zegarkiem ale postaram się przedstawić jak najwięcej informacji i cech które rzuciły mi się w oczy. Zegarek jest srebrny, środek przypuszczam że złoty. Wewnątz wygrawerowane jest [GUB Glashutte/ SA, 0.900, 217740] [ YEB Glashutte, 774C ] - to z tego co zdołałem odczytać, resztę zasłaniają mi tryby. Zegarmistrz, którego odwiedziłem powiedział mi że, dolny tryb jest pęknięty i że, naprawa może ksoztować około 200 złotych ale musi się skonsultować ze znajomnym od antyków. Załączam zdjęcię zegarka niemalże identycznego jak mój, jadyna różnica to że, napis GUB jest pod wskazówkami a w moim nad. Chciałbym najpierw w niego zainwestować ( jeżeli to opłacalne ) a potem sprzedać. Proszę o wszelkie spostrzeżenia, rady i opinie. Pozdrawiam !

    • Przez Quertim
      Cześć, to mój pierwszy wpis, z góry przepraszam za moje błędy i laictwo Miałbym prośbę o pomoc w identyfikacji/ocenie zegarka. 
       
      Ostatnio wpadł w moje ręce taki oto zegarek:
       

       
      Chciałbym się zapytać przede wszystkim o markę tego zegarka [pierwszy raz mam w ręku niemiecki zegarek ] a także o tarczę? Wszystko jest ok? Pytam bo jest "goła", a poszukałem i okazało się, że na allegro jest teraz prawie identyczny (http://allegro.pl/glashutte-gub-spezimatic-26-rubis-piekny-i3818860442.html?source=mlt) nie licząc napisów na tarczy. Jeżeli chodzi o mechanizm to przepraszam za brak zdjęcia, ale jest to automat (taki jak na aukcji z allegro), z tym, że jest niesprawny, prawdopodobnie wachnik źle pracuje, ale to już mój problem. Wiem, że na forum nie wycenia się zegarków, ale jakby mi ktoś napisał na pw jakąś wiadomość to byłbym wdzięczny, bo nie wiem czy tak kierować się aukcją.
       
      Pozdrawiam serdecznie
    • Przez hupson
      Znalazłem zegarek ,i nie wiem czy on jest złoty ,jak bd miał czas pójde do złotnika,ale nie w tym rzecz chce wiedzieć czy jest on orginalny, i ile byłby on wart a nie jakąś podróbą na tyle zegarka jest napisane GUB i litera U jest taka dłuższa i wyraz jest podkreślony a pod tym napisane: boden edelstahl plaque 20 mikrometer stossgesichert made in germany daje kilka fotek


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.