Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mmmmm

Breitling chronometre navitimer

Rekomendowane odpowiedzi

W internecie mało zdjęć takiego modelu, jest tak stary czy taki model którego nie ma w oryginale?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oook dzięki mam na myśli to ze po wpisaniu modelu w Google zdjęć alurat tego modelu jest 3-4 na kilkadziesiąt wyszukanych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi , jeszcze raz napiszę 

- dziura w tarczy ma niby udawać tourbillon , zegarek z tą komplikacją kosztuje w wersji Bentley ponad 300 000 zł

- miesiąc nie ma 33 dni jak sugeruje pseudodatownik wymyślony przez pijanego chińczyka

- dziadowska jakość wykonania zegarka i paska aż bije po oczach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W internecie mało zdjęć takiego modelu, jest tak stary czy taki model którego nie ma w oryginale?

Mało zdjęć, bo mało kto się chwali dziadostwem, to podróbka, wstyd nosić, a obrót takim towarem jest wg ustawodawcy przestępstwem.

 

 

Edit

Nawet baron Munchausen wymyślił tylko 32 dni w maju :P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest mój i nie jest damski także nie dotyczy mnie ani handel ani wstyd :P zastanawiałam się właśnie co oznacza to 33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że akurat w tym momencie potrzeba 33 razy walnąć w niego młotkiem


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest mój i nie jest damski także nie dotyczy mnie ani handel ani wstyd :P zastanawiałam się właśnie co oznacza to 33

33 oznacza ,że obrzydliwiec,który pokazuje zegarek na zdjęciu przez 33 dni nie mył rąk  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nie wkręcajcie kolegi mmmmm z tym 33. Przecież wszystkim wiadomo !, że 3 to liczba oznaczjąca trójcę, a 33 to podwójna trójca - zegarkomaniacy więdzą o co chodzi. A wy o myciu rąk i dniach, nieładnie przy weekandzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę takiego co ma 33 dni :D  Rewelacja!


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałam się takiego odezwu ;) dzięki za każda opinie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko, podsumowując powyższe "drobne" złośliwości niektórych Kolegów - NIE KUPUJ tego "zegarka", a jak kupiłaś/dostałaś - ZAKOP głęboko w ziemi i nie przyznawaj się do tego złomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej iść za sloganem 

Od destrukcji do produkcji. 

Czyli tak jak radził kolega CIESLUT a potem na odzysk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuje w sortowni, nie kupiłam go ale znalazł się szybko nabywca który chyba uwierzył ze ktoś wyrzucił/sprzedał w skupie cenny zegarek ;) a tak na marginesie bardzo spodobały mi się widoczne tryby zegarka stad pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez esen
      Witam, wpadła mi w oko Alpina AL-525NS5AQ6...
      Trochę ponad budżet, więc zacząłem przekopywać internet... Widzę ciekawe oferty na OLX, oraz nawet jeden się znalazł na forum w dziale "sprzedam".... 
      Pytanie jak to jest z międzynarodową gwarancją w przypadku Apliny? W razie "w" jest co negocjować czy można zapomnieć skoro zakup pierwotny był w USA?
      No i w zasadzie najważniejsze pytanie, czy na rynku istnieją również "repliki" Alpiny?
      ew. czy ktoś zna/poleca sprzedawcę z postu poniżej? Odbiór osobisty raczej odpada w moim przypadku, a cena kusząca

       http://zegarkiclub.pl/forum/topic/179256-alpina-alpiner/
       
    • Przez cwiro
      Witam serdecznie,
       
      Bede wdzieczny za opinie na temat zegarka na zalaczonych zdjeciach, czy jestem szczesliwym posiadaczem oryginalu czy repliki.
       
       




    • Przez especialbodegas
      Witam.
       
      W wielu krajach można bez problemu legalnie wystawiać, sprzedawać i kupować repliki zegarków znanych marek. Problem zaczyna się, kiedy chcemy taką replikę sprzedć w Polsce. Regulamin Allegro (jak i kilku innych portali aukcyjnych) zabrania wystawiania replik, wsadzając je do jednego worka z tanimi i kiepskiej jakości podróbkami (nawet, jeżeli ewidentnie zaznaczy się, iż jest to replika).
      Osobiście posiadam kilka replik, tak więc moje pytanie jest następujące - gdzie w Polsce można wystawić/sprzedać repliki zegarków? Znacie jakieś portale, fora, strony itp.? Ewentualnie - czy można tu na forum, w dziale Sprzedam, wystawić replikę (oczywiście zaznaczając w opisie, iż zegarek nie jest oryginalny)?
       
      Z góry dziękuję za odpowiedź  i pozdrawiam.
    • Przez matisz1991
      Zrozmiałem, że poprzedni temat to drobny nietakt z mojej strony - usunięty.

      Mea Culpa
       
      Skoro już spojrzałem na sprawę z innej perspektywy to proszę o podpowiedź jaki zegarek (Podobny do tego z tematu, ale w bardziej przystępnej cenie) polecalibyście jako godny zainteresowania i zakupu.
       
       
       

    • Przez juiceone
      Witam
      Jestem tutaj nowy troszke sledze rynek Replik i w zwiazku z tym mam zagadke
      Ktory z tych  zegarkow to  Szwajcarski produkt?

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.