Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Polas

Zakupy na Amazon.de

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chce kupic citizena takiego jak w linku: https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00B3Q3C4G?ref_=mw_olp_product_details .

Czy ktos juz kupowal na amazon.de? Czy zegarki sa w 100 procentach nowe i oryginalne? Czy wysylaja z oryginalnym pudelkiem? Cena jest dziwnie niska gdzie indziej wynosi minimum 119E a na Amazon.de 106Euro.

Czy wedlog Was moge tam bez obaw kupic ten zegarek.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na amazon.co.uk wielokrotnie brałem i wszystko było Ok. W tym linku nie widzę nic podejrzanego.

 

 

iPhone 7+ Tapatalk


You must think first, before you move.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam nadzieje ze na niemieckim amazonie tez bedzie wszysto dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zeby kupowac na Amazon.de trzeba posiadac karte kredytową? Czy mozna placic w inny sposob np. Pay palem albo przelewem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PayPal raczej odpada bo to konkurencyjny eBay. Załóż konto i się przekonasz. Zobaczysz tez jak dostawa wygląda.

 

 

iPhone 7+ Tapatalk


You must think first, before you move.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dzieki. Z dostawa nie jest zle bo ok. 2-3 dni idzie paczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zeby kupowac na Amazon.de trzeba posiadac karte kredytową? Czy mozna placic w inny sposob np. Pay palem albo przelewem?

Można przelewem. Minus ( przynajmniej dla nie władającym tym językiem ) jest taki że komunikują się z Tobą na razie wyłącznie po niemiecku. Tak naprawdę Amazon jest często pośrednikiem w transakcji - ja zamawiając np. zabawki w różnych sklepach widziałem różnicę w serwisie ( czas realizacji , jakość pakowania, opłaty dodatkowe ) w zależności od podmiotu który oferował towar. Ale jak pomylili się w naliczeniu to sami korygowali i sprawnie odsyłali kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie,kurcze, nie widze opcji platnosci przelewem. Jest cos takiego jak " PRZYPISZ RACHUNEK BANKOWY DO KONTA" ale nie wiedzac o co z tym do konca chodzi mialem stracha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej, chociaż nie wiem czy najtaniej jest podpiąć kartę kredytową. Pieniądze ściągane są wtedy z rachunku karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie karty kredytowej nie posiadam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko platnicza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta musi mieć opcję płatności internetowych. Do niedawna było łatwiej - można było szybko założyć bezpłatną kartę wirtualną. Obecnie lepiej wymienić kartę na nowszą. Oczywiście po sprawdzeniu, czy obecna karta takiej możliwości nie posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to sprawdzic czy ma taka opcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zarejestrować się na aliexpress, kupić byle co za 30centów i zapłacić. jak się uda to ma :D (ewentualnie wstaw zdjęcie karty z obu stron - sprawdzimy ;) )

 

można też podejść / przedzwonić do banku i dopytać.

swego czasu był podział, że jak karta miała wypukłe cyfry to dało się płacić w necie, ale nie wiem czy to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytalem w necie wszystkie nowe karty w PEKAO maja opcje transakcji internetowych. Więc rozumiem ze moge uzyc tej karty w Amazon.de?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od początku, czy masz konto w Amazonie? Jeśli tak, musisz zarejestrować swoją kartę płatniczą ( czyli podać dane z karty) w ich systemie i już.

Jeśli uda Ci się, możesz kupować i to nie tylko w niemieckim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konto ale karty jeszcze nie rejestrowalem bo nie wiedzialem ze moja platnicza sie nadaje. Wieczorem sprobuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.