Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Andrzej Zalewski

Zegarek do 20k formalny i na co dzień

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dziękuje pomogła informacja.

 

 

Zegarek pełni zdecydowanie funkcje również sygnalizatora.

 

 

Andrzej. Wspominałem Ci już, że miałeś nisko budżetowe Seiko dlatego się wyłożyłeś

Wiem, wiem Omega. Jednak tak jak koledzy polecam Ci GS'a Spring Drive'a. Za taką jakość będziesz musiał dołożyć do budżetu jak chcesz Swiss'a.

T.P. Fico

1000 zł to nie jest taka mała Kwota jak się wydaje, a serwis przy dobrze prosperującej firmie o takim zasięgu jaki ma Seiko nie powinien rozgraniczać na tanie i drogie.

Już ustaliliśmy, zawiódł dystrybutor jednak firma wielkości Seiko powinna mieć wpływ na dystrybutora i wymagać odpowiedniego traktowania klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzisz ;), i obce Ci są realia ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety jak się produkuje masówkę i ma parę zegarków premium to i serwis i wizerunek jest kształtowany " masowo" ...dlatego miłośnicy GS to "kochający inaczej" ;-). Szukaj Zenitha Captain Central Second. Dobra relacja jakości do ceny ( kilkanaście tysięcy ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam " kochający inaczej " :) :)

Z japońskiej " egzotyki " mamy jeszcze jednogo ciekawego konkurenta, który w Polsce kojarzony jest najczęściej z modelem patelnią zwany.. Orient... A w tym segmencie Royal Orient.

 

 

Ale tu wszyscy wiedzą, że ja mam bzika na punkcie tej marki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo - w punkt!

 

 

 

Chyba w G.. S :)

 

 

Jeszcze nie slyszalem by ktos narzekal na serwis GS lub Credor, na budżetowe produkty Seiko, i owszem.

Zresztą teraz to osobny " byt", mam na mysli oczywiscie GS.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam " kochający inaczej " :) :)

Z japońskiej " egzotyki " mamy jeszcze jednogo ciekawego konkurenta, który w Polsce kojarzony jest najczęściej z modelem patelnią zwany.. Orient... A w tym segmencie Royal Orient.

 

 

Ale tu wszyscy wiedzą, że ja mam bzika na punkcie tej marki :)

Znasz jakiś sklep sprzedający Royal Orient? Może być online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japonia. I chyba tylko Japonia. Może też w innych krajach być. Ale Japonia na pewno.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliżam się do Seiko, niestety w naszym pięknym kraju mało jest miejsc gdzie można przymierzyć GS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.