Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

albiNOS 01

Problem z przesłaniem filmu z telefonu na komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu walczę z jednym problemem, aż mnie szlak trafia, mam ochotę roz...ć komputer i telefon o ścianę. Syn chce dodać kilka filmów na YouTube, a ja nie mogę żadnego filmu przerzucić z karty na komputer. Jak wchodzę na kartę przez telefon to jest wszystko ok. Film na karcie i takie tam. Jak włożę kartę do komputera, to komputer widzi ją, można wejść we wszystkie foldery, ale tam gdzie normalnie były te filmy, na tej karcie, to na komputerze pokazuje, że takich niema. Już próbowałem je wyszukać po nazwie na zasadzie kopiuj wklej tą nazwę i g..no. Jakby karta w pełni działała w telefonie a w komputerze sobie mogę jedynie na foldery popatrzeć. Komputer mam z Łindołsem dziesięć, a telefn to microsoft, więc jaki to jest problem, że się nie dogadują, proszę, ratujcie ścianę przed tynkowaniem bo dziurę zrobię komputerem.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj przez kabel USB, zawsze warto próbować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.