Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

siwybialy

Wybór pomiędzy SNZF15K1 a SNZH53K1

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić jeden z tych dwóch zegarków. Mam 16-16,5 cm w nadgarstku. Jak myślicie który będzie lepiej leżał na mojej witce. Osobiście bardziej podoba mi się SNZH53k1. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam z 17cm w nadgarstku miałem SNZH leżał idealnie, poza to nietuzinkowy zegarek ze szklanym bezelem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SNZH używam na codzień od grudnia 2014 i jak dla mnie to jest naprawdę super sikor. Zdecydowanie wolę go na brązowym pasku - to połączenie jest powodem licznych komplementów od obu płci, a bransoleta jest założona tylko w lato, kiedy spodziewam się bliższego kontaku z wodą. Jak na 490 złotych dla mnie bomba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SNZH używam na codzień od grudnia 2014 i jak dla mnie to jest naprawdę super sikor. Zdecydowanie wolę go na brązowym pasku - to połączenie jest powodem licznych komplementów od obu płci, a bransoleta jest założona tylko w lato, kiedy spodziewam się bliższego kontaku z wodą. Jak na 490 złotych dla mnie bomba :)

490 zł. To elegancko.Ja w w Polsce najtaniej wyczaiłem go za 699 zł. Skąd miałeś tak dobrą cenę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snzh 53 . Miałem był ok. Sprzedałem ostatnio, był na forumowych bazarku. Za tą cenę naprawdę bardzo dobry wybór. Pomimo tego że już jest trochę na rynku nadal się podoba, nadal trzyma cenę i nadal to jeden z najfajniejszych Seiko 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.